Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Apple

 • Nový iPad Air přeřadil na vyšší rychlost. Stylový vzhled zůstal

  autor: Petr Kirs

  Barvy plné síly. Tak charakterizuje Apple nový iPad Air, odkazuje se přitom na pětici pastelových barev, ve kterých je možné novinku zakoupit. To největší lákadlo se však ukrývá v útrobách nového iPadu.

 • Levný iPhone SE nabídne špičkový výkon. Apple odhalil také nový Mac Studio

  autor: Saša Ševčík

  Dnes večer se konala slavnostní akce společnosti Apple, na které jsme se dočkali prvních novinek letošního roku. Na své si přitom přišli fanoušci chytrých telefonů, počítačových tabletů i stolních počítačů.

 • Zamilujte si Apple MacBook Air a jeho obrovský výkon v kompaktním těle

  autor: Miroslav Václavík

  Apple se už od úplných počátků své historie stal synonymem dokonalého designu a jedním ze svého druhu uměleckých děl je i MacBook Air. Notebook, který stál u zrodu kompaktních a lehkých notebooků, jež však netrpěly na nedostatek výkonu. To samé nabízí i nejnovější zástupce této řady.

 • Co je Apple HomeKit?

  autor: Miroslav Václavík

  Jestliže se člověk alespoň vzdáleně zajímá o technologie, nástup chytrých domácností v posledních letech mu nemohl uniknout. Chytré žárovky, chytré termostaty, chytré zabezpečení, chytré zásuvky…

 • Představí se nový iPhone? Apple odhalí příští týden novinky

  autor: Petr Kirs

  Společnost Apple dnes oficiálně oznámila konání své pravidelné podzimní akce, na které bude odhalovat novinky pro vánoční sezónu. Fanoušci přístrojů s logem nakousnutého jablka se dočkají již příští týden.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Co je to Thread a proč ho v chytré domácnosti začíná používat Apple, Google i Samsung?

  autor: Miroslav Václavík

  Pokud nepatříte mezi nadšence přes chytrou domácnost, pravděpodobně jste o bezdrátovém protokolu Thread zatím neslyšeli. Dost možná jde ale o jednu z nejzásadnějších věcí pro budoucnost chytrých domácností a do skupiny podporovatelů se již přidali i zástupci největších technologických gigantů, jako Apple, Google či Samsung.

 • Apple Music nabídne HiFi. A bude zadarmo

  autor: Stanislav Holý

  Vymodlená novinka všech hudebních fajnšmekrů, kteří používají Apple Music se opravdu stane skutečností. Zástupci amerického počítačového gigantu oznámili, že nabídnou HiFi, tedy audio v prvotřídní, bezztrátové kvalitě.

 • iPhone, iMac a iPad Pro. To vše bylo k vidění na tiskovce Applu

  autor: Stanislav Holý

  Hromadu novinek odhalila na své první letošní tiskovce společnost Apple. Nových produktů jsme se dočkali prakticky napříč celým portfoliem amerického počítačového gigantu. Dokonce nechyběl ani nový iPhone.

 • Tvůrci Fortnitu uspěli. Google sníží poplatky ve svém obchodě

  autor: Stanislav Holý

  Je to malý krok pro Epic Games, ale velký skok pro drtivou většinu vývojářů. Po vleklém sporu s tvůrci Fortnitu se rozhodla společnost Google snížit své poplatky, které účtuje vývojářům v rámci obchodu Play. Stane se tak již od letošního července.

 • iPhony 12 oblékly do luxusu. Cílí na bohaté válečníky

  autor: Petr Kirs

  Ruská společnost Caviar představila další předělávku prémiových smartphonů od společnosti Apple. Známý úpravce si vzal vcelku pochopitelně na mušku nejnovější iPhony 12, po modelech vytvořených podle legendárního meče tu jsou další provedení pro válečníky.

nahoru