Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Avatar zamíří na mobily. Takhle bude vypadat

Avatar zamíří na mobily. Takhle bude vypadat

Události
Avatar: Frontiers of Pandora (PC)
Avatar: Frontiers of Pandora (PC)
1 487 Kč 1 799 Kč
Avatar: Frontiers of Pandora (Xbox)
Avatar: Frontiers of Pandora (Xbox)
1 487 Kč 1 799 Kč
Avatar: Frontiers of Pandora (PS5)
Avatar: Frontiers of Pandora (PS5)
1 652 Kč 1 999 Kč
autor: Karel Dvořák

S novým týdnem jsme se dočkali prvního oficiálního traileru k chystané hře Avatar: Reckoning. Ten ukazuje, jak budete na mobilních zařízeních zachraňovat Pandoru.

Svět Jamese Camerona na nás v blízké době zaútočí snad ze všech front. Ubisoft chystá pro PC a konzole hru Avatar: Frontiers of Pandora, která by měla vyjít ještě letos. V minulém měsíci jsme se dočkali po mnoha odkladech traileru na chystaný film Avatar: The Way of Water.

Nyní nám tvůrci ukazují, jak budeme zachraňovat Pandoru na mobilních zařízeních. Přesně to totiž bude hlavním úkolem hráčů v chystaném titulu Avatar: Reckoning. Očekávání jsou přitom velmi vysoká, však také půjde o masivní multiplayerové RPG, které bude k dispozici zdarma. Samotní vývojáři ze studia Archosaur Games chystaný titul popisují jako „inovativní střílečku s RPG prvky, která se přímo inspirovala filmovým hitem“.

První teaser trailer na hru Avatar: Reckoning

První teaser trailer odhaluje krásy Pandory, především detailní prostředí s rozmanitou faunou a flórou. Tvůrci slibují, že se dočkáme dosud nevídaných regionů této dechberoucí planety. Chybět nebudou ani nové klany Na'vi, které zatím na filmových ani herních obrazovkách vůbec nebyly.

Úkol nicméně bude jasný: Chránit svůj domov před jednotkami RDA, které těžbou přírodních zdrojů ničí planetu. Vedle multiplayeru nebudou chybět ani mise pro jednoho hráče, fanoušci modrých bytostí mohou počítat také s intenzivními dungeon raidy pro více hráčů.

Premiéra Avatar: Reckoning je naplánována pro Android a iOS na příští rok.

Na PC a konzolích se fanoušci mohou těšit také na hru Avatar: Frontiers of Pandora

Film Avatar 2 bude uveden 16. prosince 2022, rozpočet má 250 milionů dolarů

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru