Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Barvičky a retro v hlavní roli. Logitech POP je designový unikát

Barvičky a retro v hlavní roli. Logitech POP je designový unikát

Události
Logitech POP Keys, daydream_534138138
Logitech POP Keys, daydream
1 817 Kč 2 199 Kč
Logitech POP, blast_357869936
Logitech POP, blast
702 Kč 849 Kč
Logitech POP Keys, heartbreaker_1697072387
Logitech POP Keys, heartbreaker
1 652 Kč 1 999 Kč
Logitech POP, daydream_1069828570
Logitech POP, daydream
685 Kč 829 Kč

Společnost Logitech uvedla na trh nové periferie řady Studio. Myši POP Mouse a klávesnice POP Keys nabídnou přizpůsobitelné emoji klávesy s charakteristickým mechanickým cvakáním, a navíc i hravou estetiku.


Myši POP Mouse a klávesnice POP Keys 

„Zbavte se uniformity.“ S tímto heslem míří novinky od Logitechu na trh. A nutno dodat, že patrně žádný jiný slogan by nevystihnul povahu novinek lépe. Všechny novinky je možné zakoupit ve velmi nezvyklých barevných kombinacích, které rozhodně na stole zaujmou na první pohled – jednotlivé kombinace se jmenují blast, daydream a heartbreaker. Jednotlivé novinky rozhodně boří zažité zvyklosti, jak by měl vypadat osobní pracovní prostor.

„Řada Studio společnosti Logitech podporuje originalitu každého jednotlivce,“ prohlásil Art O'Gnimh, viceprezident společnosti Logitech pro oblast životního stylu, kreativity a produktivity. „Klávesnice POP Keys a myš POP Mouse představují inovativní produkty, které jsou stejně nekonvenční jako naši uživatelé, mají vlastní charakter a nezaleknou se žádné práce.“

Představení novinek řady Studio od Logitechu.

Mechanická klávesnice s emoji

Klávesnice POP Keys sází na retro design ve stylu klasického psacího stroje. Přitom ale nabízí mechanické klávesy pro pohodlné psaní a různé pokročilé funkce. K dispozici je 12 funkčních kláves, prostřednictvím kterých se ovládá například pořizování snímků obrazovky, vypnutí mikrofonu nebo přehrávání médií, abyste si mohli usnadnit práci nebo zpříjemnit chvíle volna.

Vyzdvihnout si zaslouží také osm vyměnitelných hmatníků s emoji symboly – čtyři z těchto hmatníků jsou přitom předinstalovány na samotné klávesnici. Jednotlivé klávesy s emoji je možné snadno nakonfigurovat v obslužném softwaru Logitech Options, abyste mohli jedním klikem snadno vkládat své oblíbené symboly. Obslužný software je k dispozici pro platformy Windows i macOS.

Logitech slibuje, že s klávesnicí si užijete „návykové psané, při kterém cítíte, jak vaše prsty přesně zapadají do prohlubní hmatníků nebo jak se klávesy s uspokojivým cvakáním podvolují vašim dotykům, a rozehrajte klávesový koncert“. Klávesnici POP Keys je možné připojit až ke třem zařízením prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth Low Energy, nebo pomocí drobného přijímače Logi Bolt USB.

01.jpg
02.jpg
03.jpg

Design zaujme na první pohled.

Rychlé emoji i s myší

Myš POP Mouse zaujme na první pohled také svým designem, který je perfektně sehraný s klávesnicí POP Keys. Jednou z předností této novinky je speciální horní tlačítko, které otevírá nabídku emoji a lze ho také jednoduše nastavit i pro pohodlné ovládání jiných funkcí. Platí tedy přitom to samé jako u klávesnice – podporované jsou platformy Windows i macOS a myšku je možné připojit až ke třem zařízením.

Novinka od Logitechu se vyznačuje kompaktními rozměry, díky kterým není na cestách velkou přítěží. Snadno se vejde prakticky do jakékoliv tašky či kapsy, abyste mohli pracovat i na cestách. Prakticky celá konstrukce je hladká, díky čemuž myška dobře padne do dlaně.

Vyzdvihnout si zaslouží kolečko Smartwheel, které se automaticky přepíná z režimu vysoké přesnosti do režimu rychlého rolování. V obslužné aplikaci Logitech Options je možné zapnout funkci Logitech Flow, která umožňuje snadné kopírování a vkládání textu, souborů a obrázků mezi počítači.

high-resolution-jpg-logitech-desk-mat-studio-series-and-pop-keys-combo-envr-lavender-and-daydream-mint.jpg
high-resolution-jpg-pop-combo-daydream-mint-envr-prof.jpg
high-resolution-jpg-pop-combo-heartbreaker-rose-life-top.jpg

Myšku i klávesnici je možné připojit ke třem zařízením.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (1)

Emoji

Mám chápat, že Logitech s velkou slávou uvádí alternativu k Win+., tedy že vyvolají to samou příšernou emoji Windowsí klávesnici?
Pane jo 🙄

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru