Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Batman se odkládá až na rok 2022, Keanu Reeves se vrátí v Matrixu 4 příští rok

Batman se odkládá až na rok 2022, Keanu Reeves se vrátí v Matrixu 4 příští rok

Události
Tričko DC Batman - Distressed Mono Logo (L)_1707994652
Tričko DC Batman - Distressed Mono Logo (L)
Produkt není určen k prodeji.
Batoh Batman - Gold Log_629951767
Batoh Batman - Gold Log
Produkt není určen k prodeji.
Cable Guy - Batman_1674459285
Cable Guy - Batman
495 Kč 599 Kč
autor: Petr Kirs

Fanoušci netopýřího muže budou patrně zklamaní, protože premiéra bude nakonec později. Warner Bros. oznámil, že místo 1. října 2021 se diváci finálního snímku dočkají až 4. března 2022. Na druhou již příští rok bude k vidění očekávaný Matrix 4, ve kterém si znovu zahraje Keanu Reeves.

Filmoví tvůrci odložili kvůli neutěšené situace okolo koronaviru celou řadu premiér. Nyní je již jasné, že si déle počkáme i na Batmana, a to prakticky o půl roku. 1. října 2021 si místo toho odbude premiéru nová verze Duny. Přestože víme, že „koření musí proudit“ a na nové zpracování nejslavnějších sci-fi knih minulého století se hodně těšíme, je posunutí premiéry netopýřího muže rozhodně zklamáním.

Trailer k filmu The Batman

Trailer k novému zpracování Duny

 

Obzvláště poté, co nás tvůrci na konci srpna navnadili první ukázkou. Ústřední postavou chystaného celovečerního snímku The Batman bude herec Robert Pattinson. Zapomeňte ale na ostré zuby a rozpustilé středoškoláky z Twilight ságy, prim tentokrát bude hrát trikot netopýřího muže. I když by to málokoho s ohledem na předchozí hereckou kariéru Pattinsona napadlo, nový Batman bude podle všeho daleko tvrdší, než jsme byli dříve zvyklí.

Hlavní hrdina z Twilight ságy sice nemá tak vypracované svaly jako jeho herečtí předchůdci, ale překvapivě mu to na vážnosti vůbec neubírá. V ukázce, ve které jde mimochodem krátce vidět i Kočičí žena, rozdává jednu ránu za druhou. A zaskočit dokáže celý gang padouchů…

Útěchou při delším čekání na netopýřího muže nám budiž, že již příští rok si premiéru odbude Matrix 4, ve kterém si ústřední postavu opět zahraje Keanu Reeves po boku Carrie-Anne Moss. Zajímavé je, že premiéra tohoto snímku byla původně plánována až na 22. dubna 2022. Nakonec se ale tvůrci rozhodli pro vydání již 22. prosince 2021. O jednom z hlavních filmových trháků předvánoční sezóny příštího roku je tak patrně již rozhodnuto.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Keanu Reeves po boku Carrie-Anne Moss

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru