Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Bulánci se vrací a GTA 5 zamíří na new-gen | GPTV News #47

Bulánci se vrací a GTA 5 zamíří na new-gen | GPTV News #47

Produktové tipy
Xbox Series X, 1TB, černá_1398942047
Xbox Series X, 1TB, černá
11 149 Kč 13 490 Kč
Xbox Series S, 512GB, bílá_447453854
Xbox Series S, 512GB, bílá
5 776 Kč 6 989 Kč
PlayStation 5 Digital Edition_882927588
PlayStation 5 Digital Edition
9 744 Kč 11 790 Kč
PlayStation 5_1205230759
PlayStation 5
11 975 Kč 14 490 Kč
Xbox Series X, 1TB, černá + sluchátka Wired Headset_1726867688
Xbox Series X, 1TB, černá + sluchátka Wired Headset
Produkt není určen k prodeji.
autor: Jaromír Möwald

Nenechte si ujít pravidelný souhrn největších a nejzajímavějších novinek z herního světa. GPTV News jsou pořad pro všechny Geeky, co chtějí mít přehled o počítačových a konzolových hrách.

Tento týden jako blesk z čistého nebe přišlo oznámení pokračování legendárních Bulánků. Kdejaký třicátník si jistě vzpomene na hodiny informatiky strávené střílením spolužáků v tomhle jedinečném českém deathmatchi. Více o Buláncích 2.0 píšeme tady, tak hybajte číst, co se vlastně stalo.

Parádní novinkou taky je prokecnutí plánů o budoucnosti jedné z nejlepších her (ne-li vůbec nejlepší hry) loňska – roguelite Hades. Milované hack’n’slash RPG řízlé řeckou mytologií je momentálně hratelné pouze na Switchi a PC, ale jen u dvou platforem nejspíš nezůstane. Vypadá to totiž, že Hades zamíří i na PlayStation 4, což slibuje hezčí grafiku a možná i plynulejší framerate těm, kteří raději paří u televize. Nic oficiálního sice zatím nevíme, natožpak nějaké datum vydání, ale něco nám říká, že se to v rámci několika dnů, maximálně týdnu, určitě dozvíme.

Taky se objevily novinky ohledně dvou parádně vypadajících kyberpunkovek. První je Ghostrunner 2, o kterém teda víme jen, že bude. Ale něco nám říká, že možná ani nevíte, co byl první Ghostrunner, a to teď napravíme. Takhle stylová akční plošinovka s kybernindžou, ve které každá chyba znamená smrt. Vy i nepřátelé padnete jedním zásahem, takže musíte využít veškerého pohybového arzenálu, které vám nohy, ruce, výstřelné lanko a nové dovednosti a upgrady dopřejí. Druhá hra se jmenuje The Ascent, a jde o kooperativní diablovku až pro 4 hráče, která se odehrává v otevřeném kyberpunkovém světě, který by měl být z větší části zničitelný. K destrukci v masivním měřítku vám pomůže pěkná sbírka sci-fi dovedností i pušek různých velikostí, ale můžeme se těšit i na spousty nepřátel a hlavně loot, který z jejich mrtvol budeme sbírat. V traileru se nám hra celkem líbila a až vyjde v červenci na PC a Xboxu, tak ji určitě vyzkoušíme. Bude totiž v den vydání uvolněná i v rámci Xbox Game Passu.

Dále přinášíme novinky ze světa Warhammeru nebo co všechno Ubisoft v následujících 12 měsících zvládne vydat. A taky dojde na datum vydání GTA 5 na nových konzolích. Tak mrkněte na nejnovější GPTV News, ať jste v obraze.

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru