Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Bulánci ve VR nebudou, všechna další lákadla jsou ale odemčena

Bulánci ve VR nebudou, všechna další lákadla jsou ale odemčena

Události
autor: Stanislav Holý

Skoro se chce napsat, že Bulánci zbořili Startovač. Druhá generace legendární české hry totiž pobláznila více než 6000 fanoušků, kteří přispěli na její vznik. Už nyní tak původní požadovaná částka byla překonána o více než 1100 %.

Ve středu ráno měly Bulánci 2.0 na kontě již více než 5,7 milionu Kč. Na to, že původně požadovali tvůrci pouze 500 000 Kč, je to úctyhodný výsledek. Tak úspěšný zatím žádný jiný projekt na Startovači nebyl. „Přehoupli jsme se přes nejvyšší vybranou částku v historii Startovače a je to všechno vaše vina!“ prohlásili s nadsázkou tvůrci.

Upoutávka na titul Bulánci 2.0

 

Pro herní fandy je to také pozitivní zpráva. Znamená to totiž, že byly odemčeny prakticky všechny speciální odměny, které se tvůrci zavázali naprogramovat ve finální hře. V podstatě tak nebudou pouze Bulánci pro VR, což byla od samého začátku kampaně nadsázka – krvežíznivé polštáře by totiž do virtuální reality vstoupili pouze v případě, že by bylo vybráno 999 999 999 korun.

Už nyní je ale jasné, že Bulánci 2.0 budou obsahovat například fotbalovou minihru, kdy se hráči budou muset „prostřílet k bráně“. Mezi další lákadla má patřit Battle Royale režim, vesmírný level se stavem beztíže, puška pro snipera, crossplatformní multiplayer či editor levelů. Celý výpis slíbených vylepšení je ještě daleko delší.

„Bulánci 2.0 nebudou jen stará klasika v novém povlečení, ale přineseme i řadu novinek a vylepšení. Vy, kteří jste si oblíbili multiplayer, se máte na co těšit! Čekají na vás týmové přestřelky i dobývací mód, kde bude lítat peří. I milovníci singleplayeru si přijdou na své,“ slíbili tvůrci. Bulánci budou podle nich hratelní téměř na všech platformách. Hráči v Čechách, na Slovensku i ve světě tak budou mít možnost zažít s rodinou či přáteli ty pravé polštářové bitvy v bezpečí svého gauče.

První verze Bulánků

 

Názory ostatních Geeků (7)

avatar

Ach ta shoda podmětu s přísudkem

bubnikb 9. 6. 2021 22:35

Aneb jak pravil klasik: "Jen dvojčata se pořád prali. Ale byla roztomilí."

verner12 VER
verner12 10. 6. 2021 22:39

@bubnikb: Teď na to koukám, to úplně bije do očí...

avatar
dohnalek.pavel 12. 6. 2021 0:04

@verner12: A nechtějí korektora a nechtějí... Nabízel jsem, nemají zájem.

Honza Seko HON

Nedal bych na to ani korunu

Honza Seko 10. 6. 2021 14:04

A nedal no!

maliklukas99 MAL
maliklukas99 11. 6. 2021 9:14

@Honza Seko: nebreč

avatar

Karlos

Deadlik 11. 6. 2021 15:43

Tahle hra nemá šanci na velký úspěch. Bude se hrát jen první měsíc pak se z toho stane dead game. Pokud ne hodně by mě to překvapilo.

svataK SVA
svataK 11. 6. 2021 16:02

@Deadlik: Ta hra je tak jednoduchá a tím zábavná, že si to budou hrát ve velkmé všichni třeba na zastávce autobusua podobně, když se budou zrovna 5 minut nudit, do ničeho člověka nenutí, jen prostě zapne a vypne, nemusí pořad přemýšlet nad tím , jetli ho někdo napadne a podobně, jako je ted plno her....PS: hrál jste ty první ???

Máš něco na srdci?

nahoru