Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Call of Duty: Vanguard netáhne tolik jako Black Ops

Call of Duty: Vanguard netáhne tolik jako Black Ops

Události
Call of Duty: Vanguard (Xbox ONE)_393296330
Call of Duty: Vanguard (Xbox ONE)
Produkt není určen k prodeji.
Call of Duty: Vanguard (PS5)_15433994
Call of Duty: Vanguard (PS5)
908 Kč 1 099 Kč
autor: Petr Kirs

Letošní díl válečné vřavy Call of Duty: Vanguard měl být jedním z hlavních lákadel studia Activision před letošními Vánocemi. Jak ale ukazují data Gamesindustry.biz, zatím se tomuto titulu mezi hráči nedaří tolik jako předchozímu dílu Black Ops.

Data Gamesindustry.biz sice pojednávají pouze o situaci v Británii, nicméně velmi podobné to bude pravděpodobně i v dalších koutech světa. Na největším evropském ostrově jsou úvodní prodeje Call of Duty: Vanguard o 40 procent nižší než v případě loňského dílu Black Ops.

Server Gamesindustry.biz dále uvedl, že prodeje fyzických nosičů klesly o 26 %, zatímco digitální prodeje se propadly o 44 %. Podle webu VGC jsou prodeje Call of Duty: Vanguard v Británii nejhorší za posledních 14 let v rámci této série.

Pikantní na tom je, že i navzdory tomuto propadu se Call of Duty: Vanguard přesto stalo v Británii nejprodávanější hrou týdne. Úspěšnější start měl v tomto roce pouze fotbalový simulátor FIFA 22.

V titulu Call of Duty: Vanguard hráči zažijí očima hrdinů druhé světové války globální bitvy a osudové události, které je svedly dohromady. Bojovat o vítězství budou na několika válečných frontách – na východních a západních frontách v Evropě, v Pacifiku a v severní Africe. Ať už půjde o souboje letounů nad Midwayskými ostrovy, obranu Stalingradu s odstřelovačskou přesností, seskoky nad Francií nebo odrážení postupujících sil v severní Africe.

Call of Duty: Vanguard představuje také novou integraci Call of Duty: Warzone a podporuje hraní napříč platformami, napříč postupem a napříč generacemi – to vše nad rámec obrovského harmonogramu bezplatného obsahu, který po premiéře hry přidá nové mapy pro více hráčů, režimy, sezónní události, komunitní oslavy a další.

Titul Call of Duty: Vanguard je k dispozici pro Xbox Series X a Series S, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One a pro počítače s operačním systémem Microsoft Windows.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (1)

avatar

.

corpse_despy_ 26. 11. 2021 12:57

to je záhada....

Máš něco na srdci?

nahoru