Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Čeká nás souboj století. Obi-Wan Kenobi se představí v seriálu 25. května

Čeká nás souboj století. Obi-Wan Kenobi se představí v seriálu 25. května

Události
Rohožka Star Wars - Yoda_1139306575
Rohožka Star Wars - Yoda
412 Kč 499 Kč
Batoh Star Wars - Mustafar Square_1191924447
Batoh Star Wars - Mustafar Square
1 321 Kč 1 599 Kč
Stavebnice ICONX Star Wars - Darth Vader, kovová_660649804
Stavebnice ICONX Star Wars - Darth Vader, kovová
826 Kč 999 Kč
Stavebnice Metal Earth Star Wars - Snowspeeder, kovová_1637430565
Stavebnice Metal Earth Star Wars - Snowspeeder, kovová
247 Kč 299 Kč
autor: Petr Kirs

Bezprostředně po konci první řady seriálu The Book of Boba Fett se na nás valí další Star Wars seriál, ve kterém však bude hrát tentokrát klíčovou roli Obi-Wan Kenobi. A to symbolicky přesně 45 let po premiéře Nové naděje.

Fanoušky jistě potěší, že se v novém seriálu ujme ústřední postavy zbožňovaný Ewan McGregor. Tvůrci se ale ohledně dějové linky snaží držet všechny informace zatím ještě pod pokličkou. Doposud jsme se tak nedočkali ještě ani traileru a jediná zveřejněná fotografie je ta níže v článku.

Režisérka Deborah Chow ale už dříve naznačila, že nás čeká „souboj století“. Na šestidílnou sérii se můžeme těšit již od 25. května exkluzivně na Disney+.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Plakát poutající na seriál Obi-Wan Kenobi

Disney+ oficiálně v Česku

V létě má mimochodem dorazit streamovací platforma Disney+ do Česka, přesné datum ale zatím oznámeno nebylo. Služba nabídne v našich končinách podobně jako v zahraničí tisíce pořadů a epizod z produkce studií Disney, Pixar, Marvel, Star Wars a National Geographic. Chybět nebude ani další zábavní obsah z produkce značky Star.

Letos se navíc dočkáme i konkurenční prémiové služby HBO MAX, která nahradí HBO GO. Přijde už 8. března. Velkým lákadlem má být také přednostní přístup k nejnovějším filmům z produkce Warner Bros. Všechny filmové novinky budou na HBO MAX dostupné přesně 45 dní po slavnostním uvedení v kinech. Žádný příplatek nebude za tyto žhavé novinky účtován. Kromě filmů bude k dispozici také celá řada seriálů z původní tvorby MAX Originals.

Hned na start se počítá s 33% slevou měsíčního předplatného, a to pro nové i stávající diváky, kteří si v současnosti předplácí službu HBO GO. V praxi to znamená, že případní zájemci, kteří si službu pořídí před 31. březnem budou platit sníženou měsíční sazbu 132 Kč za měsíc. Standardní cena je stanovena na 199 Kč za měsíc.

Majitelé HBO GO budou převedeni na novou službu automaticky. A co získají? HBO MAX přináší tituly z dílen studií Warner Bros, HBO, DC, Cartoon Network, Max Originals a dalších, to všechno na jedné platformě. Po stažení bude možné video obsah sledovat klidně i offline.

HBO prozradilo, na co se můžeme v rámci platformy MAX těšit.

 

Názory ostatních Geeků (1)

avatar

S

corpse_despy_ 11. 2. 2022 10:36

star trek je už mrtvej... a OBI-ONE to nespasí...

Máš něco na srdci?

nahoru