Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Čekání se chýlí ke konci. God of War Ragnarök vyjde před Vánocemi

Čekání se chýlí ke konci. God of War Ragnarök vyjde před Vánocemi

Události
Karetní hra God of War_1096643887
Karetní hra God of War
Produkt není určen k prodeji.
Hrnek God of War - Be a Warrior_155396940
Hrnek God of War - Be a Warrior
Produkt není určen k prodeji.
Kšiltovka God of War - Serpent Snapback_470293209
Kšiltovka God of War - Serpent Snapback
Produkt není určen k prodeji.

Mluvit o Vánocích, když je léto v plném proudu, je tak trochu rouhání. Bůh války nám to ale jistě odpustí, obzvláště když je řeč o nové videohře God of War Ragnarök. Tvůrci nyní potvrdili, že Kratos se přiřítí na PlayStation ještě letos.

Skalní fanoušci moc dobře vědí, že nové pokračování mělo přijít na pulty obchodů již v loňském roce. Pandemie koronaviru ale vše zdržela, příliš ke stihnutí původního termínu nepřispěly ani velké ambice tvůrců. Ti však nyní potvrdili, že letos už k posunům nedojde.

„Na našem PS Blogu jsme právě oznámili datum vydání velmi očekávané hry God of War Ragnarök. Na pokračování úspěšné a fanoušky milované hry z roku 2018 se můžete těšit již 9. listopadu 2022 na konzole PlayStation 4 a PlayStation 5,“ prohlásil Lukáš Hruška z tiskového oddělení české pobočky Sony PlayStationu.  

Trailer ke hře God of War Ragnarök

Co už o novince víme?

Připomeňme, že první díl ze série God of War byl vydán už v roce 2005. Připravovaný díl nese název God of War Ragnarök, jak jsme již koneckonců uvedli výše. Děj se bude odehrávat několik let po předchozím dílu z roku 2018. Přežití ale nebudou mít hlavní hrdinové tentokrát vůbec jednoduché, neboť na Midgard dopadly mrazivé vichry Fimbulwinter.

V dříve zveřejněném traileru jsme mohli vidět v akci Kratovu věrnou sekeru, ale také ohnivé řetězy. Podle všeho se dočkáme také dalšího vývoje vztahu otce se synem, a pochopitelně také spousty soubojů. Fanoušci se mohou těšit také na velké množství vedlejších postav či devět světů, které spojuje strom Yggdrasil. Ty všechny budeme moci navštívit.

Kromě oznámení prodejní premiéry God of War Ragnarök tvůrci také oznámili, že na trh přijdou hned dvě sběratelské edice. V nich najdou skalní fanoušci například sadu trpasličích hracích kostek, sběratelský steelbook, sošky vanských dvojčat o velikosti pět centimetrů či 40 centimetrů velkou repliku kladiva Mjölnir. Chybět nebude ani speciální stažitelný obsah do hry. Více se o jednotlivých sběratelských edicích dozvíte ve videu níže.  

Co všechno budou obsahovat sběratelské edice God of War Ragnarök

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (1)

Předobjednávka

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda víte jestli bude k předobjednání jotnar edice u CZC. Děkuji

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru