Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Cena hraje prim, vivo láká na zajímavé mobily

Cena hraje prim, vivo láká na zajímavé mobily

Produktové tipy
vivo Y20s, 4GB/128GB, Nebula Blue_1915470921
vivo Y20s, 4GB/128GB, Nebula Blue
Produkt není určen k prodeji.
vivo Y11s, 3GB/32GB, Phantom Black_19872862
vivo Y11s, 3GB/32GB, Phantom Black
Produkt není určen k prodeji.
vivo Y70, 8GB/128GB, Oxygen Blue_226976882
vivo Y70, 8GB/128GB, Oxygen Blue
Produkt není určen k prodeji.

Novou mobilní značkou na českém trhu je vivo, která se snaží zaujmout především modely s atraktivním poměrem cena/výkon. Již nyní je přitom možné vybírat z několika různých modelů, ceny startují těsně nad hranicí tří tisíc korun.

Už v loňském roce se telefony vivo zabydlely na vybraných evropských trzích – v Německu, Polsku, Francii, Španělsku, Itálii a Velké Británii. Nyní zamířily nové telefony tohoto výrobce i do Česka. Na jeden z nových mobilů dokonce hodil očko i Ati, v testu níže se tak můžete seznámit s telefonem vivo Y70.

Otvírej pivo, testujem vivo Y70

 

„S potěšením můžeme říct své první ‚Ahoj, Česko!‘ a oficiálně představit vivo i první modely našich chytrých telefonů určených pro český trh. Do Česka vstupujeme v době, která je velice náročná jak pro každého z nás, tak pro podnikání. Naše plány pro Česko a náš závazek rozšířit naše působení po celé Evropě však zůstaly nezměněny. Odráží to naši filozofii: dělat správné věci správným způsobem“, prohlásil Denny Deng, viceprezident a prezident pro evropský trh společnosti vivo.

„Už od roku 2014, kdy jsme vstoupili na mezinárodní trh, děláme všechno pro to, abychom naplnili naši klíčovou vizi – přinášet našim zákazníkům takové produkty, se kterými získají jen ty nejlepší zážitky. Naši evropskou pouť jsme zahájili v říjnu loňského roku. Výsledkem byla úžasná zpětná vazba ze strany obchodních partnerů a zákazníků. Jsme značkou, která přináší radost více než 380 milionům lidí po celém světě. Jsme si jisti, že brzy najdeme nové přátele i v Česku,“ dodal Denny Deng.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Sluší se zdůraznit, že vivo není žádná začínající značka, založena byla již v roce 1995. Původně působila na trhu telekomunikace a spotřební elektroniky se zaměřením na pevné a bezdrátové telefony. Celosvětově známou značkou chytrých telefonů se stala až v roce 2011. S ročním prodejem 111 milionů kusů si vivo v současné době drží pozici pátého největšího výrobce chytrých telefonů na světě.

Značka vivo má svém portfoliu hned několik technologických prvenství. V roce 2012 společnost představila model vivo X1, úplně první chytrý telefon se specializovaným hi-fi čipem. O dva roky později společnost se svým modelem vivo X5Max (o tloušťce pouhých 4,75 milimetru) překonala rekord nejtenčího chytrého telefonu své doby. V roce 2018 vivo představilo vivo NEX, které bylo nejen prvním chytrým telefonem s technologií snímání otisku prstu umístěným na displeji, ale také prvním skutečně bezrámovým chytrým telefonem s vyskakovací selfie kamerou.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru