Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Červencový State of Play blíže ukázal Deathloop, SIFU či Death Stranding: Director's Cut Události
Death Stranding - Directors Cut (PS5) Elektronické předplatné deníku Sport a časopisu Computer na půl roku v hodnotě 2173 Kč
Death Stranding - Directors Cut (PS5)
1 074 Kč 1 299 Kč
PlayStation 5 Elektronické předplatné deníku Sport a časopisu Computer na půl roku v hodnotě 2173 Kč
PlayStation 5
11 149 Kč 13 490 Kč
PlayStation 5 Digital Edition Elektronické předplatné deníku Sport a časopisu Computer na půl roku v hodnotě 2173 Kč
PlayStation 5 Digital Edition
8 917 Kč 10 790 Kč

Červencový State of Play blíže ukázal Deathloop, SIFU či Death Stranding: Director's Cut

autor: Miroslav Václavík

Máme za sebou nejnovější PlayStation State of Play, kde na nás čekalo hned několik novinek i rozšíření informací o již známých titulech. Viděli jsme například Deathloop, SIFU, Demon Slayera či režisérskou verzi Death Stranding. Projděte si s námi shrnutí toho nejdůležitějšího, čeho jsme se včera dočkali.

Záznam State of Play

Pokud máte tři čtvrtě hodinky volného času, můžete se na červencový stream podívat níže.

Deathloop v hlavní roli

Hlavním tématem celého vysílání byl Deathloop, dlouho očekávaný titul od Arkane Studios. Studio aktuálně sice patří Microsoftu, novinka však nadále zůstává konzolovou PS exkluzivitou. Plánované datum vydání na PlayStationu 5 a PC je 14. září, už je tak pomalu čas na podrobnější informace. Deathloop se konečně dočkal gameplay traileru, kde Sony na prostoru přibližně deseti minut hlouběji vysvětluje herní mechanismy a příběh nového titulu.

Datum vydání Death Stranding: Director's Cut

Režisérská verze dorazí 24. září a předobjednávat můžete už nyní. Kromě data vydání jsme víme i to, že se dočkáme nových bitev a pokročilých bojových mechanik, stejně jako cvičné střelnice, katapultu na balíky, dalších příběhových misí nebo třeba závodního režimu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

SIFU až v roce 2022

Představení stylizovaného kung-fu titulu jsme se dočkali už dříve letos, teď bylo datum vydání posunuto až na začátek roku 2022. Jako útěchy jsme se však dočkali nového traileru, který odkrývá postupné stárnutí s každou další porážkou. Jak už bylo dříve řečeno, hra propojí dva populární žánry, a to beat’em up a 3D akci. Vydání je plánováno pro PS4, PS5 a PC.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Moss: Book II pro VR

Hned na začátku videa oznámili Polyarc Moss: Book 2. Pokračování VR titulu v sobě bude mít hádanky, plošinky a souboje přesně tak, jak jsme je milovali. V traileru jsme mohli nahlédnout do několika prostředí, například do velké katedrály. Datum vydání zatím neznáme.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Arcadegeddon můžete zkoušet už dnes

Během eventu byla představena i další novinka, a to Arcadegeddon. Akční hra z pohledu třetí osoby, je kooperativní looter shooter záležitostí z pestrobarevné kyberpunkové budoucnosti, jež trochu připomíná Fortnite. Předběžný přístup je dostupný už nyní, vydání plné verze je v plánu na podzim 2022.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hunter’s Arena v PS Plus

Fantasy battle royale Hunter’s Arena se také dočkal nového gameplay traileru, kde jsme mohli vidět základní principy hry i to, že hra pro PS4 a PS5 dorazí již příští měsíc. A aby toho nebylo málo, od 3. srpna do 6. září bude novinka dostupná v rámci PS Plus.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

FIST: Forged in Shadow Torch

Sami vývojáři označili titul jako „dieselpunkovou“ metroidvanii. FIST: Forged in Shadow Torch získal datum vydání, a to 7. září, kdy vyjde pro PS4, PS5 a PC. Viděli jsme i trailer, kde se králičí hlavní hrdina snaží uniknout zákeřným strojům. Hra byla v roce 2020 původně oznámena pro PS4, později bylo potvrzeno vydání i pro PS5, následně se vše odsunulo na letošní podzim.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Demon Slayer s novým trailerem

Během State of Play se dostala na řadu i Sega s Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - The Hinokami Chronicle. Adaptace populárního anime dorazí 15. října na PC, PS4, PS5, ale i Xbox One a Xbox Series X|S.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru