Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
CES 2019: Nejluxusnější PC case, herní doupě a trochu retra Události
In-Win Z-Tower, stříbrná
In-Win Z-Tower, stříbrná
132 223 Kč 159 990 Kč
Arcade1Up Mortal Kombat II (Mortal Kombat, Mortal Kombat 2, Ultimate Mortal Kombat 3)
Arcade1Up Mortal Kombat II (Mortal Kombat, Mortal Kombat 2, Ultimate Mortal Kombat 3)
Neznámá cena

CES 2019: Nejluxusnější PC case, herní doupě a trochu retra

Veletrh CES se pomalu chýlí v Las Vegas ke konci, novinek je nicméně tolik, že bychom se jimi probírali klidně ještě několik týdnů. Pojďte se podívat na další zajímavé vychytávky, které uvízly v naší síti.

In-Win Z-Tower

Z-Tower je nejnovější přírůstek do řad počítačových skříní společnosti In-Win. Jedním dechem musíme také dodat, že novinka se skeletonovou konstrukcí je tím nejluxusnějším, co je možné aktuálně zakoupit. Navíc jde o limitovanou edici, čemuž odpovídá také nepříliš lidová cenovka. Každá Z-Tower má vyryté individuální sériové číslo.

PC case láká na skeletonovou konstrukci. Z-Tower je vytvořena z 5 cm tlusté hliníkové slitiny, která je poté pečlivě vyleštěna pomocí frézy, aby bylo zajištěno, že každá Z-Tower zosobňuje vynikající luxus a umění.

Skříň podporuje desky formátu mATX, ATX a E-ATX a nabízí 2x 3,5“ a 2x 2,5“ interní pozici pro vložení pevných disků a SSD jednotek. Skříň má 3 pozice pro ventilátory, horní panel pak nabízí 2x USB 3.0, 1x USB 3.1 typ-C a audio konektory. Její rozměry činí 720 x 400 x 740 mm při hmotnosti 42 kg.

In-Win Z-Tower

 

Arcade1Up Mortal Kombat

Okusit atmosféru starých heren a nesmrtelných titulů našeho mládí, může kdokoliv v pohodlí vlastního obýváku. Společnost Arcade1Up se totiž rozhodla přenést staré herní automaty do 21. století.

I když tedy novinka nabízí nezaměnitelný klasický vzhled, autentické ovládání a zvuky největších herních pecek minulosti, uvnitř se ukrývají moderní součástky. Jednotlivé tituly se pak zobrazují na prostorné 17palcové obrazovce.

Jeden automat obsahuje vždy několik herních titulů, avšak pouze z dané série. Nás například nejvíc zaujal model Mortal Kombat, ve kterém byly předinstalované hry Mortal Kombat, Mortal Kombat 2 a Ultimate Mortal Kombat 3. Výrobce nicméně nabízí také verze s dalšími nesmrtelnými tituly.

Arcade1Up Mortal Kombat

 

Lumens EONZ

Dokonalé herní doupě je možné vytvořit s použitím více displejů. V dnešní době není vůbec žádný problém hrát například na třech obrazovkách najednou. Hráči se však musí smířit s tím, že mají obrazovku dělenou kvůli rámečkům okolo každého displeje. A bohužel i u těch nejtenčích to jde vidět.

Případnou alternativou mohou být extrémně protáhlé obrazovky s poměrem stran 21:9. Ještě zajímavější variantu však na veletrhu CES představila společnost Lumens. Obrazovka EONZ je totiž složena hned z několika samostatných panelů, které jsou na sebe nalepeny tak těsně, že mezi nimi nevzniká vůbec žádný prostor.

Je to stejné, jako byste před sebou měli při hraní tři monitory, neruší vás ale žádné rámečky. Obrazovka je navíc zakřivená v úhlu 178°. Člověk má tedy při hraní pocit, jako by ho obraz skutečně pohltil.

Model EONZ se však prodávat nebude – tedy alespoň zatím. Korejská společnost Lumens jej přivezla na veletrh CES pouze jako ukázku toho, co dovede vyrobit. My si nicméně dovedeme moc dobře představit, jak parádní by taková obrazová plocha byla v ultimátním herním doupěti.

Lumens EONZ

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

Nahoru