Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
CES 2021: Budoucnost hraní podle Razeru. I se svítícím respirátorem

CES 2021: Budoucnost hraní podle Razeru. I se svítícím respirátorem

Události

U Razeru jsme si již zvykli, že na veletrhu CES představuje vždy celou řadu zajímavých novinek pro hráče. A jinak tomu není ani na letošním ročníku, byť je pouze virtuální. Dočkali jsme se futuristického herního křesla i unikátního respirátoru s podsvícením.

Patrně největší pozornost budil respirátor N95 nazvaný Project Hazel. Jde sice zatím pouze o koncept, ale údajně se jedná už o plně funkční zařízení, které by klidně mohlo zamířit rovnou na výrobní linky. Podle Razeru jde o „nejchytřejší masku na světě“.

Project Hazel

 

Většinu lidí zaujme na první pohled RGB podvícení některých prvků masky, které je zde podobně jako u jednotlivého herního náčiní pouze na efekt. Ve skutečnosti ale toho Projekt Hazel umí daleko více. Navzdory kompaktním rozměrům má zabudovaný mikrofon a reproduktory, které dovedou zesílit hlas. Zapomeňte tedy na neidentifikovatelné bručení pod maskou, takhle vám na LAN party bude rozumět každý.

Část plastu je navíc průhledná, díky čemuž kdokoliv může sledovat vaše grimasy i s nasazenou maskou. Výrobce navíc počítá, že by se Project Hazel měl dodávat i se speciálním pouzdrem, které bude schopné masku sterilizovat ultrafialovým světlem. No… Není to vůbec špatný nápad.

Project Brooklyn

 

A přesně to platí také o druhé novince zvané Project Brooklyn. Jde o futuristické herní křeslo, kterému opět nemůže chybět RGB podsvícení. To vypadá ještě poutavěji než představená maska. Základem je pochopitelně pohodlné křeslo, ke kterému jsou připojeny polohovatelné stolky pro myš a klávesnici.

Za hlavovou opěrkou se nachází stojan, který přímo před zraky hráče drží velký 60“ zahnutý OLED monitor. A právě kvůli němu se jen tak Project Brooklyn patrně na pulty obchodů nedostane. Koncept totiž počítá s rolovací obrazovkou, která se bude zatahovat a roztahovat přesně podle potřeby hráčů. Tedy když nebudete celou sestavu používat, jednoduše ji necháte srolovat.  

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (3)

WOW

Som zvedavy co bude pohanat ten monitor. Pravdepodobne 3x 5090ti :D

Reakce na smazaný příspěvek: Kolik ti je? To tě máma ještě kojí že musíš žárlit na ostatní? Jaký to má smysl.. maximálně ten že si ostatní půjdou říct že máš skočit z okna, nejjednodušší.

@Jiří Pavelka: Beztak fagan... Co čekat od takových kidu.. Chce to mlátit a mlátit.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru