Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
České a slovenské hry se slevou. Steam oslavuje nezávislost Události

České a slovenské hry se slevou. Steam oslavuje nezávislost

autor: Saša Ševčík
O České republice se ve světě v posledních týdnech mluví především v souvislosti s neutěšenou koronavirovou situací. Herní platforma Steam si však na naše krajany vzpomněla i v souvislosti s oslavami nezávislosti – po celý týden bude možné zakoupit české a slovenské hry se slevou.

„Československo prohlásilo nezávislost před 102 lety, 28. října 1918. A i když se některé věci od té doby změnily, Česká republika a Slovensko jsou od roku 1993 samostatné země, rok 1918 stále zůstává nejdůležitějším bodem novodobé historie obou zemí,“ prohlásili zástupci Steamu.

V textu, který mimochodem celou historickou událost popisuje i odkazem na Wikipedii, následně informují o „plánovaných oslavách“. Ty nebudou trvat pouze v onen slavný den, ale po celý týden. Akce zvaná Czech and Slovak Games Week odstartovala již v pondělí úderem 18. hodiny, a potrvá až do pondělí 2. listopadu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ukázka zlevněných her

 

Podle informací organizátorů se akce účastní 72 vývojářů z Česka i Slovenska, kteří budou hráčům nabízet své tituly nabízet s různými slevami. K dispozici jich je celkem více než 160, přičemž u některých je možné ušetřit klidně i 60 nebo 75 % proti originální ceně. Nechybí tituly Robot Soccer Challenge, Jupiteration, Euro Truck Simulator 2, Pilgrims, Car Puzzler či Space Engineers.

Hry ve slevě naleznete na stránkách Steamu, každý den se přitom bude nabídka měnit. Pokud si chcete připomenout, co se vlastně před 102 lety v naší kotlině stalo, rozhodně můžeme doporučit článek na Wikipedii.

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru