Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Chcete Among Us zadarmo? Máte už jen pár dní

Chcete Among Us zadarmo? Máte už jen pár dní

Události
autor: Stanislav Holý

Posledních pár dní zbývá herním fandům na to, aby si mohli stáhnout zadarmo jeden z největších hitů posledních let – multiplayerovou vraždící akci Among Us. V rámci svých pravidelných akcí ji rozdává obchod Epic Games Store.

Among Us není žádná novinka, vyšla už v roce 2018, tehdy však pouze na mobily a tablety. S nástupem koronaviru se ale z tohoto titulu stal naprostý bestseller. Hráči uvítali především možnost snadné komunikace s ostatními a relativně rychlý spád hry.

Co nabízí nejnovější update Among Us?

 

Možnost postupně obviňovat ostatní z vražedných choutek, a přitom se sám plížit chodbami a hledat osamělou oběť, je překvapivě návyková. A nebudeme lhát, že i my jsme tomuto indie hitu propadli. Pokud vás tedy zatím minul, máte jedinečnou šanci si rozšířit svoji digitální knihovnu. Nabídka však platí pouze do 3. června.

Nabízená verze Among Us nabízí dokonce i cross-play, takže se nemusíte obávat toho, že byste nemohli měřit síly s lidmi, kteří si titul zakoupili například na Steamu. Alespoň v rychlosti připomeňme, že Among Us je již nyní dostupný na PC, Nintendo Switch a mobilních zařízeních, dorazit by měl podle dřívějšího oznámení také na Xbox.

V dubnu pak tvůrci potvrdili, že Among Us vyjde také ve verzi pro PlayStation 5. Co bude majitele konzolí od Sony nejvíce zajímat, bude exkluzivní obsah. V Among Us na Playstationu totiž budete moci používat například exkluzivní skin Ratcheta, přičemž Clanka dostanete jako mazlíčka, který vás bude všude věrně následovat.

Among Us na PlayStationu

 

Názory ostatních Geeků (3)

žižka92 ŽIŽ

R.

žižka92 2. 6. 2021 17:54

Ja to na storu vubec nemohu najit. Kde muze byt problem?

žižka92 ŽIŽ
žižka92 2. 6. 2021 18:08

@žižka92: Aha už vím, ono to vlastně není na Playstation🙂

avatar

.

corpse_despy_ 4. 6. 2021 23:36

sorry, ale ani kdyby mi za to zaplatili 😃 děsná konina....

Máš něco na srdci?

nahoru