Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Chytré hodinky Galaxy Watch 3 jsou tenčí a menší, přitom mají větší displej Události
Samsung Galaxy Watch 3 41 mm, Mystic Bronze  + O2 TV s balíčky HBO a Sport Pack na 2 měsíce (max. 1x na objednávku) + Vyměňte starý za nový a získejte 3 500 Kč navíc
Samsung Galaxy Watch 3 41 mm, Mystic Bronze
9 496 Kč 11 490 Kč
Samsung Galaxy Watch 3 45 mm, Mystic Black  + O2 TV s balíčky HBO a Sport Pack na 2 měsíce (max. 1x na objednávku) + Vyměňte starý za nový a získejte 3 500 Kč navíc
Samsung Galaxy Watch 3 45 mm, Mystic Black
10 322 Kč 12 490 Kč

Chytré hodinky Galaxy Watch 3 jsou tenčí a menší, přitom mají větší displej

autor: Petr Kirs
Jednou z novinek, kterou ve středu společnost Samsung představila, jsou chytré hodinky Galaxy Watch 3. Ty jsou ve srovnání s předchozím modelem menší a lehčí, přitom ale nabízejí větší displej. K mání budou ve dvou velikostech.

Hodinkám řady Galaxy Watch nikdy nechyběl šmrnc a styl, o třetí generaci to platí nepochybně také. Spojení pouzdra z nerezové oceli a luxusního koženého pásku vypadá prostě skvěle. Pro náročné uživatele bude k dispozici také titanové provedení, které však dorazí na pulty obchodů až později.

Samozřejmě můžete měnit vzhled hodinek nejen úpravou ciferníku, ale také jinými řemínky. Snadno se tak elegantní model do společnosti může změnit na sportovní provedení. Mimochodem ciferníků je nyní k dispozici již více než 80 000.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hodinky Galaxy Watch 3

 

Zajímavé je, že navzdory většímu displeji se podařilo Samsungu vtěsnat veškerou elektroniku do kompaktnějšího těla. To je až o 8% menší ve srovnání s předchůdcem a zároveň tenčí. Konkrétně u 45mm provedení má displej úhlopříčku 1,4 palce, tloušťka hodinek je pak 11,1 mm a hmotnost činí 53,8 g. V prodeji se objeví také kompaktnější 41mm model s 1,2palcovým displejem. Displej je až 15% jasnější a je chráněn odolným sklem Corning Gorilla Glass DX.

Displeje jsou u obou provedení pochopitelně dotykové. K ovládání nicméně slouží také otočná luneta lemující kruhový displej, která je pro vrcholná provedení hodinek od Samsungu typická. Tento prvek slouží k snadnějšímu pohybu mezi jednotlivými nabídkami.

Předobjednat Galaxy Watch 3

Sportovní aktivity i zdraví pod kontrolou

Nadšené sportovce trojky potěší pokročilou analýzou běhu, hodinky totiž dovedou detailně rozpoznat jednotlivé aspekty běhu a poradit uživateli, jak sportovat efektivněji a v neposlední řadě také zdravěji – sledují totiž dokonce i symetrii nášlapů. Sportovních režimů, které je možné sledovat, je k dispozici samozřejmě daleko více. Vzhledem k tomu, že hodinky splňují certifikace a normy 5ATM + IP68 / MIL-STD-810G, nemusíte se s nimi bát ani plavat.

Nechybí ani pokročilá analýza spánku, sledování míry stresu či řada zdravotních technologií – například možnost sledovat okysličení krve a srdeční tep. Velmi užitečná je detekce pádu, při nehodě hodinky mohou nasdílet pozici svého majitele předem navolené osobě. Galaxy Wath 3 nabízejí také měření krevního tlaku a ECG, v Česku a na Slovensku ale tyto funkce zatím nebudou dostupné.

Hodinky samozřejmě dovedou zobrazovat důležité notifikace, klidně i celé zprávy a příchozí hovory. Podporují také Spotify, a to včetně možnosti ukládání playlistů. Trojky běží na platformě Tizen Werable OS 5.5, pracují pod dvoujádrovým procesorem Exynos 9110 (1,15 GHz) a k dispozici mají 1 GB operační paměti a 8 GB vnitřního úložiště. Menší verze nabízí 247mAh baterii, větší pak 340mAh akumulátor. Hodinky jsou kompatibilní s platformou iOS i Android.

Předobjednat Galaxy Watch 3 je možné v obou velikostech již nyní, prodej začne 7. srpna. Výjimkou je pouze titanové provedení Galaxy Watch 3 45 mm, které přijde na pulty obchodů až ve čtvrtém kvartálu letošního roku. Kompletní přehled novinek od Samsungu naleznete zde.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hodinky Galaxy Watch 3

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru