Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 Pro zamíří do Česka v říjnu

Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 Pro zamíří do Česka v říjnu

Události
Huawei Watch GT 2 Pro, Nebula Gray_575338426
Huawei Watch GT 2 Pro, Nebula Gray
Produkt není určen k prodeji.
Huawei Watch GT 2 Pro, Night Black_107837705
Huawei Watch GT 2 Pro, Night Black
Produkt není určen k prodeji.

Už zkraje příštího měsíce se začnou oficiálně prodávat chytré hodinky Watch GT 2 Pro od společnosti Huawei, které jsou učeny pro telefony s operačními systémy Android a iOS. Novinky lákají na řadu pokročilých funkcí, v rámci předobjednávky navíc případní zájemci získají bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds 3i.

Chytré hodinky jsou fenoménem posledních let, což si moc dobře uvědomují jednotliví výrobci, kteří vrhají na trh jeden zajímavý model za druhým. Aktuálně se například do prodeje chystá novinka Huawei Watch GT 2 Pro. Nemyslete si ale, že jde o obyčejné chytré hodinky, které by pouze měřily čas a ukazovaly datum. Tento model toho umí daleko více.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Huawei Watch GT 2 Pro

 

Osobní trenér s rekordní výdrží

Hodinky například fungují i jako váš osobní trenér, takže se můžete těšit, že vás opravdu protáhnout a vytrénují, za tímto účelem jsou vybaveny hned 100 a více cvičícími režimy. Hodinky také nabízejí monitoring v reálném čase během tréninku, aby se snížilo riziko zranění. Kromě toho hodinky poskytují komplexní zpětnou vazbu po tréninku, aby pomohly s dalším budoucím tréninkem.

Hodinky jsou voděodolné do 5 ATM a srdeční tep je snímán dokonce i během plavání. Sledováním vašeho stylu plavání, počtu temp, SWOLF, vzdálenosti, času, kalorií a rychlosti mohou hodinky zaznamenat výsledky vašeho tréninku.

Zároveň nemusíte vyndávat telefon z kapsy pokaždé, když vám přijde SMS zpráva, někdo vám volá nebo když jen potřebujete vědět kolik je hodin. Huawei Watch GT 2 Pro všechny tyto důležité zprávy zaznamenává a ihned vám dává vědět, co se děje prostřednictvím velkého 1,39“ AMOLED displeje. Skvělé také je, že díky výbavě integrovaným mikrofonem můžete prostřednictvím hodinek rovnou i volat.

Velkou předností je také dlouhá výdrž baterie, bez elektrické zásuvky se novinka obejde až rekordních 14 dní. Nabíjení je pak otázkou chvilky a uvítáte určitě i podporu bezdrátového napájení.

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru