Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Chytré hodinky k telefonu zdarma? Ano, máme. A dáme Produktové tipy
Huawei P20 Pro, 6GB/128GB, Dual Sim, Twilight  + FIELDMANN FZG 1009 Gril na dřevěné uhlí v hodnotě 599 Kč + PREMIUM SERVIS + Při nákupu nad 500 Kč Kuki TV na 2 měsíce zdarma vč. seriálů v hodnotě 930 Kč
Huawei P20 Pro, 6GB/128GB, Dual Sim, Twilight
18 174 Kč 21 990 Kč 14 042 Kč 16 990 Kč

Chytré hodinky k telefonu zdarma? Ano, máme. A dáme

Zvažujete, že si při vánočním období uděláte radost novým, pořádně výkonným smartphonem? Tak to zvažujete správně, teď je totiž ta pravá doba. Protože k Huawei P20 Pro dáváme do konce prosince stylové a výkonné hodinky Huawei Watch GT Sport v hodnotě 5 699 Kč úplně zdarma.

A co že vlastně umí?

Nebudeme do vás cpát všechny detaily, ty kdyžtak najdete po prokliku, než ho půjdete objednat, ale pár perliček stojí za to vypíchnout. Výkon? Kirin 970, 8jádrový procesor, 12jádrový grafický akcelerátor a opravdu vymakaná umělá inteligence. A co fotky? Tak teď už budete mít jasno, protože Leica se tady opravdu vytáhla a dopřála nám tři foťáky, přičemž ten hlavní nám nabízí až bizarně dobrých 40 Mpx. K tomu objektiv f/1.8, bezkonkurenční ostrost, přesnost barev, zaostření a kontrast u každého pořízeného snímku. Máte dost? Tak pojďte objednávat. Nestačilo? Tak pojďte aspoň dočíst, co ještě umí.

Chci telefon i hodinky

Názory ostatních Geeků (1)

avatar

Aktualizace, SYSTÉM

lukastesar 2. 1. 2019 17:54

Chápu, že tento článek slouží jako propagace, ale telefony od Huawei podle mě VŮBEC NEMÁ CENU PROPAGOVAT. Ty telefony (a systém EMUI) jsou příšerné. Aktualizace leda u top modelů, jako je tenhle, tak možná první tři měsíce, aby se neřeklo. Systém? Ještě donedávna neměli vyřešený ani správný zarovnání ikonek oznámení! Jak to pak mají s bezpečností, na to radši nemyslím. Seká se to, i když to má výkonnej procesor, jedním slovem hrůza.

Máš něco na srdci?

Nahoru