Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Chytré hodinky Watch Magic se naučily komunikovat česky Události
Honor Watch Magic, stříbrná
Honor Watch Magic, stříbrná
Produkt není určen k prodeji.
Honor Watch Magic, černá
Honor Watch Magic, černá
Produkt není určen k prodeji.

Chytré hodinky Watch Magic se naučily komunikovat česky

autor: Petr Kirs
Akční a stylové hodinky Watch Magic od společnosti Honor dostaly novou aktualizaci, která patrně potěší všechny tuzemské uživatele. Po její instalaci je totiž v tomto kousku nositelné elektroniky možné používat konečně češtinu.

Hodinky Honor Watch Magic přišly na trh již zkraje letošního roku. Díky příznivé cenovce, líbivému vzhledu a v neposlední řadě také množství nabízených funkcí se těšily nebývalé popularitě. Za prakticky jediný zápor totiž bylo možné považovat absenci češtiny – to už ale nyní neplatí.

A co vlastně tedy model od společnosti Honor umí? Hodinky jsou vybavené OLED displejem o velikosti 1,2 palců, který se chlubí rozlišením 454 x 454 pixelů. Displej má tedy jemnost pouze 326 PPI. Hodinky jsou vyrobené z lehké nerezové oceli 316L, patří díky tomu k nejtenčím chytrým hodinkám na trhu – tloušťka je pouze 9,8 mm. Díky CNC obrábění a použití nejnovějších laserových gravírovacích postupů jsou vyladěné do posledního detailu, jsou odolné a vhodná pro každodenní nošení. Jako třešnička na dortu je pouzdro hodinek vyrobené z biologicky rozložitelného nylonového plastu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Honor Watch Magic

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Honor Watch Magic

 

Novinka je poměrně univerzální, hodí se do práce i do posilovny. K dispozici jsou hodinky ve dvou barvách a zaujmou i svým oboustranným řemínkem s propracovanou strukturou. Tento řemínek odolný vůči potu vyrobený z kombinace italské hovězí kůže nahoře a silikonové pryže dole je ztělesněním pohodlí a stylu. Podle výrobce by měl tento kousek vydržet na jedno nabízí až sedm dní.

Samozřejmostí jsou nejrůznější fitness funkce, díky kterým je možné monitorovat různé venkovní i vnitřní aktivity. Například cyklistiku (záznam trasy, zobrazování vzdálenost v reálném čase, srdeční tep, rychlost, nadmořská výška), horolezectví (3D vzdálenost, vertikální rychlost, nadmořská výška a atmosférický tlak) či plavání – hodinky dokonce dovedou rozeznat i plavecký styl.

Vyzdvihnout si zaslouží také integrovaný GPS modul, který podporuje tři satelitní polohovací systémy (GPS, GLONASS a GALILEO) po celém světě. Hodinky dále využívají technologii TruSleep, která poskytuje skóre kvality spánku na základě analýzy průběhu vašeho spánku a vzorů dýchání.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Honor Watch Magic

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Honor Watch Magic

Názory ostatních Geeků (2)

kříž229 KŘÍ

Honor Watch

kříž229 15. 8. 2019 14:24

Dobrý den, jaká to je verze aktualizace? Teď mám 1.0.9.4 a nová není. Dekuji

JN38 JN3
JN38 16. 8. 2019 7:57

@kříž229: Opravdu je to v. 1.0.9.4, která tedy alespoň u mě češtinu obsahuje ;) .

Máš něco na srdci?

nahoru