Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Články

 • Unikátní konzole Playdate vyjde ještě letos

  Známé americké vývojářské studio Panic oznámilo již v roce 2019, že od vývoje her zamíří k vlastnímu hardwaru. Nebyly to přitom plané sliby, nové konzole bychom se podle nejnovějších zpráv měli letos skutečně dočkat.

 • Umělá inteligence míří na Linux, radost udělá hlavně hráčům

  autor: Lenka Chmátalová

  V letošním roce se urodilo hned několik her, které podporují technologii NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling), tedy renderování pomocí umělé inteligence. Tím ale přísun novinek nekončí, Valve a Nvidia totiž spojily síly, a tak DLSS míří nově i na Linux.

 • Novinky míří na iPhony, iPady i Macy. Co Apple chystá?

  autor: Saša Ševčík

  Vývojářská konference WWDC dnes slavnostně odstartovala velkou tiskovkou, na které Apple odhalil celou řadu novinek. Již tradičně prim hrály nové verze operačních systémů, které zamíří již na podzim prakticky na všechna zařízení s logem nakousnutého jablka.

 • Co je to Thread a proč ho v chytré domácnosti začíná používat Apple, Google i Samsung?

  autor: Miroslav Václavík

  Pokud nepatříte mezi nadšence přes chytrou domácnost, pravděpodobně jste o bezdrátovém protokolu Thread zatím neslyšeli. Dost možná jde ale o jednu z nejzásadnějších věcí pro budoucnost chytrých domácností a do skupiny podporovatelů se již přidali i zástupci největších technologických gigantů, jako Apple, Google či Samsung.

 • Nakupte desku od MSI a získejte zpět až 1 295 Kč

  autor: Miroslav Václavík

  Plánujete vyzbrojit svůj počítač pořádnou deskou, abyste odehrály všechny nejnovější pecky, které nás letos potkaly? Pokud si nyní zvolíte jednu z vybraných desek od MSI, můžete zpět získat až 1295 Kč. Akce startuje dnes 7. června a využívat jí můžete až do 30. 6. 2021.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Uncharted na PC a podzimní herní pecky! | GPTV News #48

  Nenechte si ujít pravidelný souhrn největších a nejzajímavějších novinek z herního světa. GPTV News jsou pořad pro všechny Geeky, co chtějí mít přehled o počítačových a konzolových hrách.

 • Death Stranding je velká výzva [GEEK hraje]

  autor: GreenT

  Geek GreenT si tentokrát odskočil od testů hardwaru k jednomu titulu, který sice není žádnou novinkou, ale rozhodně stojí za pozornost. I po letech totiž budí řadu kontroverzí. Jak vypadá titul Death Stranding jeho očima?

 • Ženy hrají taky. Téměř polovinu PlayStationů vlastní něžnější pohlaví

  autor: Miroslav Václavík

  Přestože se na videoherní odvětví stále hledí jako na převážně mužskou záležitost, Sony v jedné ze svých nejnovějších zpráv ukazuje, že se minimálně na PlayStationu tento fakt pomalu mění. Poměr žen mezi hráči roste, v současnosti je jich už téměř polovina.

 • Luxusní kus hardwaru, kutil předělal PlayStation 5 k nepoznání

  autor: Saša Ševčík

  Nebývalou pozornost za velmi povedenou předělávku PlayStationu 5 si vysloužil kutil Matt z youtubového kanálu DIY Pekrs. Ten oblékl nejnovější konzoli do oblečku z karbonových desek a masivního dřeva.

 • Chcete Among Us zadarmo? Máte už jen pár dní

  autor: Stanislav Holý

  Posledních pár dní zbývá herním fandům na to, aby si mohli stáhnout zadarmo jeden z největších hitů posledních let – multiplayerovou vraždící akci Among Us. V rámci svých pravidelných akcí ji rozdává obchod Epic Games Store.

nahoru