Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Články

 • Nový vládce fotomobilů. Kdo převzal žezlo?

  autor: Saša Ševčík

  Letos v říjnu se do čela žebříčku nejlepších fotomobilů vyhoupl Huawei Mate 40 Pro. Kralovat však nevydržel příliš dlouho, neboť žezlo přebral ještě před koncem roku jiný model. Zástupci společnosti Huawei ale rozhodně smutnit nemusí…

 • Recenzujeme komiks Zaklínač 02: Liščí děti

  autor: Matěj Svoboda

  Geralt z Rivie už ovládl knihy, svět videoher i seriály. Ale na komiksy by se nemělo zapomínat. I tady to vypadá, že chce zapustit kořeny. A zatím mu to jde docela dobře.

 • Recenze: Samsung QE55Q700T – jemný 8K obraz levně

  autor: Saša Ševčík

  Je to luxusní televizor, ale zároveň láká na atraktivní cenovku. Jak jdou tyto dvě informace dohromady? Společnost Samsung se totiž se sérií Q700T snaží nabídnout 8K rozlišení i u cenově dostupnějších modelů.

 • Nejúspěšnější hry roku 2020 podle Steamu. Zazářily i české tituly

  autor: Petr Kirs

  Valve zveřejnil pravidelné žebříčky těch nejúspěšnějších her letošního roku. Pochopitelně jde pouze o tituly nabízené v rámci Steamu. Zajímavé je, že mezi oceněnými tituly nalezneme také ty, které pochází z českých luhů a hájů.

 • Bugy jako známka punku? Recenzujeme Cyberpunk 2077

  autor: Adam Plechatý

  Cyberpunk 2077 je bez debat jedna z nejočekávanějších her posledních let a důvod je jasný. Ambice, se kterou se polský CD Projekt RED, tvůrce fenomenálního Zaklínače, pustil do tvorby své poslední hry byla obrovská. Jak to dopadlo?

 • Recenze: Samsung The Serif – pro milovníky designu

  autor: Saša Ševčík

  Model Samsung The Serif je jedním z nejhezčích televizorů letošního roku, svým vzhledem rozhodně zaujme na první pohled. Jak si ukážeme v dnešní recenzi, jihokorejský elektronický design navíc tento model vyladil do nejmenších detailů.

 • Nové iPhony prodávají i s kouskem majetku Steva Jobse

  autor: Petr Kirs

  Stejně jako u loňských jedenáctek uvedl ruský úpravce Caviar speciální edici nových iPhonů 12, které obsahují kousek majetku Steva Jobse. Na zadní straně mimochodem nechybí ani podpis zakladatele společnosti Apple.

 • Válka je válka. Recenzujeme Call of Duty: Black Ops Cold War

  autor: Adam Plechatý

  Krize nekrize, Call of Duty je stálice, na kterou se můžeme spolehnout, že vyjde každý rok, a je vlastně úplně jedno, jestli ji někdo zrecenzuje, nebo ne. Kdo chce, už hraje, kdo nechce... Však víte. No dobrá. Tak jaký je nový ročník?

 • Za Cyberpunk 2077 bude vracet peníze také Microsoft

  autor: Stanislav Holý

  Po společnosti Sony se k radikálnímu kroku v souvislosti s očekávanou hrou Cyberpunk 2077 odhodlala také společnost Microsoft. Majitelům televizních konzolí Xbox tak budou vraceny peníze za tuto hru.

 • Vánoční verzi Poldy 7 je již možné stahovat

  autor: Petr Kirs

  Jak slíbili, tak udělali. V pondělí dle vyšla speciální vánoční verze Poldy 7. Jde vlastně o plně hratelné demo, které je předzvěstí finální verze – ta by měla vyjít až v průběhu příštího roku.

nahoru