Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Články

 • Recenze: Realme 5 PRO – nový bestseller?

  autor: Saša Ševčík

  Líbivý vzhled, schopné fotoaparáty, s ohledem na cenovku solidní výkon a v neposlední řadě i velká baterie. To jsou hlavní přednosti modelu Realme 5 PRO, který má ambice stát se letošním bestsellerem.

 • Ohebné displeje u LG nehledejte, parádní skládačky ale umí

  Veletrh MWC se sice ve španělské Barceloně tento týden kvůli hrozbě koronaviru nekonal, ale výrobci se stejně předhánějí, kdo nabídne atraktivnější mobilní telefon. Se zajímavou novinkou, která sází na skládací konstrukci, přispěchala například i společnost LG.

 • Uspokojí i nejnáročnější. Huawei MatePad Pro bude konkurovat iPadům

  autor: Karel Dvořák

  Především ty nejnáročnější zákazníky se bude snažit zaujmout nový tablet od společnosti Huawei. Model MatePad Pro má totiž špičkovou výbavu, širokou nabídku praktického příslušenství a v neposlední řadě nabízí také pokročilou spolupráci s telefony Huawei.

 • PlayStation 5 - vše, co o nové konzoli od Sony víme

  autor: Adam Plechatý

  O Xbox Series X jsme vám prozradili vše, co víme, minulý týden. Sony PlayStation 5 je tím druhým bojovníkem o trůn v nadcházející generaci herních konzolí, který slibuje nekompromisní výkon a nové zážitky při hraní v pohodlí našeho (vašeho) gauče. Vše, co víme, se dozvíte zde.

 • Podruhé a lépe. Huawei má další skládací smartphone

  autor: Stanislav Holý

  Barcelonský mobilní veletrh se sice kvůli koronaviru letos nekonal, ale výrobci smartphonů se přesto předhánějí, kdo nabídne zajímavější novinku. Huawei se například vytasil s druhou generací svého skládacího mobilu s ohebným displejem, jmenuje se Mate Xs.

 • Nemůžete na slavnostní ceremoniál? Američtí studenti použijí VR brýle

  autor: Stanislav Holý

  Díky virtuální realitě se můžeme podívat i na místa, kam bychom se jinak nedostali. Na úplně novou úroveň však tuto technologii využila americká Purdue University Global, ta jako první škola dovolí účast studentům na slavnostní ceremonii prostřednictvím virtuálních brýlí.

 • Nejrychlejší Snapdragon a šest kamer. Realme láká na špičkový smartphone

  autor: Petr Kirs

  Společnost Realme je dalším výrobcem mobilů, který nabízí svou vlajkovou loď s nejvýkonnějším čipsetem Snapdragon 865. Mezi další přednosti patří rychlé nabíjení či například šest fotoaparátů. Půjde o letošní bestseller?

 • První mobil využívá umělou inteligenci, aby lidem zakázal fotit nahotu

  autor: Karel Dvořák

  Zařízení okolo nás se stávají rok od roku chytřejší. Jasným důkazem toho je nový smartphone Tone e20, který jako první na světě využívá umělou inteligenci, aby nedovolil lidem fotit erotické snímky. V praxi je to užitečnější, než by se mohlo na první pohled zdát.

 • Král smartphonů od Sony zaujme především fotoaparáty

  autor: Saša Ševčík

  Navzdory zrušenému veletrhu MWC 2020 společnost Sony odhalila v pondělí svou novou vlajkovou loď Xperia 1 II. Jak již samotný název napovídá, jde o druhou generaci vlajkové lodi tohoto výrobce, která nabízí v praxi několik zajímavých vylepšení.

 • Duchové a Stíny. Fortnite se dočkal nové sezóny

  autor: Karel Dvořák

  Po několika měsících čekání se konečně dočkala druhá kapitola populárního titulu Fortnite druhé sezóny. Ta přináší po vánočním speciálu hromadu novinek, hráči se mohou rozdělit na přívržence Ghost a Shadow, tedy Duchů a Stínů. Za kterou frakci budete bojovat?

nahoru