Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Články

 • Recenze: Canon EOS 90D – střední třída v plné zbroji

  autor: Saša Ševčík

  Před letošními Vánocemi se společnost Canon snaží zaujmout novou digitální zrcadlovkou EOS 90D. Jde o model střední třídy, který má šanci zaujmout nabízenými funkcemi a vlastnostmi i náročnější uživatele. Ale pěkně popořadě…

 • Recenze: Xtorm Power Bank Voyager – energie kdykoliv a kdekoliv

  autor: Karel Dvořák

  Výdrž většiny chytrých telefonů a tabletů není kdovíjak oslnivá. Naštěstí jsou tu záložní zdroje energie, jako je například Xtorm Power Bank Voyager. Ten toho umí víc než většina konkurentů, dokáže totiž nabíjet i notebooky.

 • Recenze: Sennheiser CX150BT – nechte hudbu znít

  autor: Petr Kirs

  Bezdrátové špunty jsou fenoménem dnešní doby. Vedle True Wireless modelů jsou k dispozici také sluchátka, u kterých je pravý a levý kanál spojen kabel, což má v praxi své výhody. Všechny si je ukážeme v recenzi modelu Sennheiser CX150BT.

 • Recenze: Philips Hue a Play Col – barevné hrátky

  autor: Stanislav Holý

  Společnost Philips láká již nějakou dobu na celou řadu nejrůznějších světel, které se mohou stát součástí chytré domácnosti. Dva takové výrobky si dnes společně představíme, podíváme se na zoubek světlům ze řady Philips Hue.

 • Recenze: Sony KD-55AG8 – obrazové HiFi

  autor: Petr Kirs

  Především špičkovou obrazovou kvalitou se snaží zaujmout televizor Sony KD-55AG8. Kromě OLED obrazovky ale láká také na prémiové audio, respektive na technologii Sound-from-Picture Reality. Jak obstojí tento model v našem testu?

 • Recenze: Xiaomi Mi Note 10 – šest fotoaparátů a 108 megapixelů

  autor: Karel Dvořák

  Krátce před Vánocemi se na pultech obchodů objevil první mobil na světě, který láká na fotoaparát s rozlišením 108 megapixelů. Model Xiaomi Mi Note 10 se navíc chlubí také šesti objektivy, solidní hardwarovou výbavou a v neposlední řadě i velmi líbivým vzhledem.

 • Vánoce začnou dříve. Epic Games rozdá 12 her zadarmo

  autor: Saša Ševčík

  Předčasný vánoční dárek si prakticky pro všechny hráče, kteří o to budou stát, připravilo herní studio Epic Games. Uživatelům jejich herního obchodu bude totiž ještě před Štědrým dnem rozdávat dárky zdarma v podobě videoher.

 • Recenze: LG OLED55C9PLA – špičkový obraz a extrémně tenký design

  autor: Karel Dvořák

  Procesor Alpha 9 2. generace s algoritmem umělé inteligence, Dolby Vison, Dolby Atmos a 4K Cinema HDR. To jsou jen některá lákadla špičkového televizoru LG OLED55C9PLA, který si dnes důkladně proklepneme v recenzi.

 • Nový Xbox už není tajemstvím

  autor: Petr Kirs

  Velké překvapení si společnost Microsoft připravila na letošní slavnostní udílení herních cen Game Awards. Po hromadě trailerů totiž byla odhalena dlouho očekávaná konzole Xbox Series X, která se na pultech objeví až příští rok.

 • Recenze: GOODRAM CX400 a IRDM PRO Gen.2 – není SSD jako SSD

  autor: Karel Dvořák

  Ceny SSD jednotek neustále klesají, zatímco jejich kapacita neustále roste. Není ale SSD jako SSD. Navzdory podobné cenovce se mohou jednotlivé modely od sebe diametrálně lišit, jak si ukážeme v následujících řádcích na produktech od společnosti GOODRAM.  

nahoru