Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Články

 • Spánek pod absolutní kontrolou

  autor: Petr Kirs

  Na první pohled se to nemusí zdát, ale noc je jednou z nejdůležitějších částí dne. Pokud nebudeme správně a dostatečně spát, jen těžko budeme zvládat úspěšně náročné dny. Právě proto se vyplatí mát spánek pod absolutní kontrolou, s čímž pomohou chytří pomocníci.

 • Největší počítačový veletrh odstartuje už za pár dní

  Pouhých pár dní dělí fanoušky moderních technologií od startu největšího veletrhu spotřební a výpočetní techniky CES, který se bude konat zkraje ledna v Las Vegas. K vidění na něm budou desetitisíce nových produktů od předních světových společností, ale i zajímavých startupů.

 • Počasí pod kontrolou. S chytrou meteostanicí

  autor: Stanislav Holý

  Při pohledu z okna ven se může někdy zdát, že se počasí zbláznilo – předpovědím meteorologů totiž odpovídá málokdy. V dnešní době nicméně není problém detailně monitorovat aktuální situaci venku díky chytrým meteostanicím. Na předpověď počasí v televizi se tak už nikdy nebudete muset spoléhat.

 • Péči o bazén přenechte chytrým monitorům

  autor: Stanislav Holý

  Předejít nepříjemným překvapením v bazénu je možné díky chytrým monitorům, které dovedou analyzovat vodu a poskytovat kompletní přehled uživateli na mobil. To nicméně není jediná vychytávka, kterou na zahradě při vodních radovánkách oceníte.

 • Chytré mohou být i láhve a hrnky

  autor: Petr Kirs

  Chytré v dnešní době nemusí být pouze telefony a hodinky, ale klidně i láhve a hrnky. Vypadají sice jako obyčejné kusy nádobí, ale ve skutečnosti jsou prošpikované elektronikou. K čemu je to dobré v praxi? To si ukážeme v dnešním článku.

 • Ovládání chytré domácnosti? Na jedno stisknutí i zcela bez dotyku

  autor: Saša Ševčík

  Většina prvků chytré domácnosti se ovládá pomocí chytrého telefonu. Jde to ale i elegantněji, s pomocí speciálních dálkových ovladačů, chytrých tlačítek nebo dokonce i zcela bez dotyku.

 • Zapomeňte na luxování, nechte uklízet robota

  autor: Saša Ševčík

  Prvky chytré domácnosti by měly lidem především usnadňovat život. Právě proto se dnes společně podíváme na robotické vysavače – právě díky nim se už doma nikdy nebudete muset dohadovat, na kom je řada s luxováním.

 • Na chytrou domácnost snadno a rychle. Se startovací sadou

  autor: Stanislav Holý

  Lákadlům chytré domácnosti celá řada lidí odolává kvůli obavám z instalace. Je to přitom úplně zbytečné, neboť moderní systémy zvládne spravovat i naprostý počítačový analfabet. Obzvláště to platí o startovacích sadách, které obsahují vše potřebné.

 • Hubneme s chytrou váhou

  autor: Petr Kirs

  Chcete se dostat pořádně do formy a alespoň něco málo zhubnout? Bez pohybu to nepůjde. Vyrovnat se s nadměrnými kilogramy a mít kompletní přehled o svém aktuálním stavu i dosažených cílech pomohou chytré váhy.

 • Na zahradu chytře, se šikovnými pomocníky

  autor: Petr Kirs

  Chytrá domácnost je fenoménem dneška. Nejrůznější vychytávky nicméně nemusí usnadňovat život lidem pouze uvnitř, dobře poslouží také na zahradách. Řeč je například o automatických uzávěrech vody, bazénovém osvětlení či monitorech kvality vody.

nahoru