Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Co bude k vidění? Apple odhalí nové produkty Události
Apple iPad Wi-Fi 32GB, Silver 2018  + Půlroční předplatné magazínů Blesk, Computer, Sport a Reflex v hodnotě 5 800 Kč + Apple TV+ na rok zdarma
Apple iPad Wi-Fi 32GB, Silver 2018
Produkt není určen k prodeji.
Apple iPad Wi-Fi 32GB, Space Grey 2018  + Půlroční předplatné magazínů Blesk, Computer, Sport a Reflex v hodnotě 5 800 Kč + Apple TV+ na rok zdarma
Apple iPad Wi-Fi 32GB, Space Grey 2018
Produkt není určen k prodeji.
Apple iPad Wi-Fi + Cellular 32GB, Space Grey 2018  + Půlroční předplatné magazínů Blesk, Computer, Sport a Reflex v hodnotě 5 800 Kč + Apple TV+ na rok zdarma
Apple iPad Wi-Fi + Cellular 32GB, Space Grey 2018
Produkt není určen k prodeji.

Co bude k vidění? Apple odhalí nové produkty

autor: Karel Dvořák
Společnost Apple rozeslala novinářům pozvánky na tiskovou konferenci, která se bude konat ještě před koncem března. Na ní se ukážou nové produkty, které následně zamíří na pulty obchodů. Detaily ale podnik drží pod pokličkou.

Akce vypukne v pondělí 25. března v 18:00 středoevropského času. V pozvánce Apple stoicky uvádí „představení začíná“, více zástupci společnosti neprozradili – jak už koneckonců bývá zvykem.

Otazník tedy visí nad tím, co přesně podnik ukáže, tedy zatím není jasné. Server 9to5Mac.com si nicméně všímá toho, že pozvánky byly rozeslány na méně médií, než bývá u Applu zvykem. Celá tiskovka tak patrně bude komornějšího rázu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pozvánka na tiskovku společnosti Apple

 

Loni se ukázal nový iPad

Minulý rok v březnu pořádal Apple také tiskovou konferenci. Představena na ní byla nová generace počítačového tabletu iPad, která ve srovnání s předchůdci lákala na nižší cenovku. Tento model bez žádných dovětků a číselných označení, který se jmenuje jednoduše iPad, je možné zakoupit stále. A to v různých kapacitách i provedeních, které se od sebe liší barvou a typem internetového připojení.

A co vlastně loňský iPad umí? Nabízí 9,7palcový Retina displej, který disponuje LED podsvícením, technologií IPS a chlubí se rozlišením 2048 x 1536 obrazových bodů. Velkou předností je také podpora Apple Pencil. O svižné pracovní tempo se stará procesor A10 Fusion s 64bitovou architekturou společně s integrovaným koprocesorem M10.

Na zadní straně je umístěn 8megapixelový fotoaparát, který dovede nahrávat i Full HD videa a zpomalené záběry při 120 fps. Vepředu je pak 1,2megapixelová kamera. Hlavní fotoaparát podporuje technologii rozšířené reality (AR), která začleňuje virtuální objekty do reálného světa. K dostání je iPad v provedení pouze s WiFi připojením, ale zároveň také s WiFi a LTE modemem. Na výběr pak je u obou variant mezi kapacitami 32 a 128 GB.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Apple iPad (2018)
Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Apple iPad (2018)

Názory ostatních Geeků (1)

Kaza.xx KAZ

Novinky Apple 2019

Kaza.xx 18. 3. 2019 18:35

Doufám že představí nadcházející Mac Pro. Loni mluvili o představení v roce 2019 tak snad to bude ono. Jinak Apple bude potvrzovat svou spojitost s mattelem :-/

Máš něco na srdci?

nahoru