Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Cyberpunk 2077 není jediný, odkládá se také Far Cry 6 a Rainbow Six

Cyberpunk 2077 není jediný, odkládá se také Far Cry 6 a Rainbow Six

Události
Far Cry 6 - Limited Edition (PS4)_1310431723
Far Cry 6 - Limited Edition (PS4)
Produkt není určen k prodeji.
Rainbow Six: Extraction - Limited Edition (Xbox)_1336239908
Rainbow Six: Extraction - Limited Edition (Xbox)
743 Kč 899 Kč
Cyberpunk 2077 (PC)_37985882
Cyberpunk 2077 (PC)
Produkt není určen k prodeji.

Zkraje týdne celý svět obletěla zpráva, že se opět odkládá vydání titulu Cyberpunk 2077. Jak to ale vypadá, nejde zdaleka o jedinou hru, na kterou si počkáme déle. Ubisoft nyní potvrdil, že později budou vydány také tituly Far Cry 6 a Rainbow Six: Quarantine.

Zatímco Cyberpunk 2077 podle posledních slibů vývojářů z CD Projektu RED vyjde ještě letos, konkrétně 10. prosince, před Vánocemi se novinek od Ubisoftu nedočkáme. Přitom Rainbow Six: Quarantine měl vyjít ještě v tomto roce, Far Cry 6 pak 18. února.

Na zmiňovaná data ale zapomeňte, tvůrci se totiž nechali slyšet, že jsou kvůli pandemii koronaviru u obou titulů ve skluzu a že se proto odkládají až do „dalšího fiskálního roku“. Ten u Ubisoftu trvá od dubna 2021 do dubna následujícího roku. To v podstatě znamená, že nemáme v tuto chvíli ani jistotu, že obě hry skutečně vyjdou v roce 2021. Vedení Ubisoftu totiž datum premiéry zatím neupřesnilo.

Upoutávka na hru Cyberpunk 2077

 

Rainbow Six: Quarantine

Očekávání od titulu Rainbow Six: Quarantine jsou přitom opravdu vysoká, neboť je vyvíjen novým týmem Ubisoft Montreal. Tvůrci se nechali již dříve slyšet, že hra je vyvíjena s odkazem na kooperativních taktických stříleček a širokou škálou operátorů z Rainbow Six Siege. Přesto by měla přinést úplně nový herní zážitek.

Operátoři se utkají se zcela novým druhem nepřítele – zmutovaným mimozemským parazitem. Ten napadá lidské jedince a jejich okolí, kdy protivníci nebyli nikdy více smrtelní a obtížní než nyní. Quarantine přinese zbrusu nové chaotické mise, nepředvídatelné a riskantní na každém kroku.

Upoutávka na hru Rainbow Six: Quarantine

 

Far Cry 6

A co čekat od titulu Far Cry 6? Vítejte v Yaře, tropickém ráji zamrzlé v čase. Diktátor Yary, Anton Castillo si klade za cíl navrátit svůj národ na výsluní jakoukoliv cestou společně se svým synem Diegem, který jej doprovází ve všech sebekrvavějších krocích. Jejich neúprosný útlak ale zažehl plamínek revoluce. Šestý díl známé série Far Cry přichází s mnoha novinkami a novým záporným hrdinou.

Ujměte se role Dani Rojase, místního obyvatele Yary, z něhož se stane gurrilla bojovník toužící po osvobození svého národa. V doposud největší Far Cry hře budete stát proti vojákům Antona Castilla v džunglích, na plážích nebo v Esperanze, hlavním městě Yary. Vyzbrojte se podomácku vyrobenými zbraněmi, usedněte do jednoho z mnoha vozidel a najměte si Amigos, nové žoldáky, kteří vám pomohou spálit tyranistický režim do základů.

Upoutávka na hru Far Cry 6

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru