Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Další střípky do skládačky. The Matrix Resurrections se odhaluje!

Další střípky do skládačky. The Matrix Resurrections se odhaluje!

Události
Tričko Matrix - Red and Blue Pills (XXL)
Tričko Matrix - Red and Blue Pills (XXL)
Produkt není určen k prodeji.
Tričko Matrix - Group Poster (M)
Tričko Matrix - Group Poster (M)
Produkt není určen k prodeji.
Tričko Matrix - Glitch Logo (M)
Tričko Matrix - Glitch Logo (M)
412 Kč 499 Kč
autor: Stanislav Holý

Vánoce budou letos milovníci sci-fi slavit už 22. prosince, právě tehdy bude mít premiéru The Matrix Resurrections. Tvůrci nám přitom místo adventního kalendáře servírují jednu ukázku za druhou.

Už v minulém týdnu jsme se dočkali traileru s názvem Déjà Vu, který toho prozradil poměrně dost. Fanoušci série si možná ještě vzpomenou, že na konci filmu The Matrix Revolutions z roku 2003 se lidé dohodli se stroji, že lidé budou moci Matrix opustit, pokud o to budou stát. Nový trailer nazvaný Déjà Vu ale dává tušit, že dohoda patrně padla. A to je i důvod, proč se Neo opět objevil v Matrixu.

Nejnovější upoutávka na The Matrix Resurrections je daleko tajemnější než předchozí ukázky. A hlavně ukazuje i řadu scén a momentů z původní trilogie, a to rovnou na více než dvou minutách. Předchozí trailer měl pouze minutu. Je však nutné podotknout, že některé části videa se překrývají s prvním trailerem, který byl zveřejněn už v září. I tak jme se dočkali dalších zajímavých dílů do skládačky.  

Nejnovější ukázka dává tušit, že o akci nebude vůbec nouze – a že Neo (Keanu Reeves) rozhodně nezapomněl kung-fu. Nový trailer ukazuje nejen digitální svět Matrixu, ale také post-apokalyptickou zemi, kde nadvládu už dávno převzali stroje.

I když děj čtyřky zatím není zcela znám, je jasné, že Neo bude velmi pracovat na opětovném spojení Trinity (Carrie-Anne Moss). Ta je zapojena v Matrixu a nevypadá to, že by si na nějaký boj na život a na smrt pamatovala.  

V prvním traileru, který byl zveřejněn již v září, vidíme opětovné setkání Nea a Trinity, které znovu ztvární Keanu Reeves a Carrie-Anne Moss. V ukázce se představil také terapeut Nea, kterého si zahraje Patrick Harris. Postavu připomínající Morphea pak ztvární Yahya Abdul-Mateen II. Hudebním fandům neunikne zajisté ani to, že trailer doprovází skladba kapely Jefferson Airplane.

Uvedení Matrixu Resurrections je plánováno na 22. prosince. V tento den by údajně měl jít snímek nejen do kin, ale také rovnou na streamovací službu HBO Max.

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru