Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Další střípky do skládačky. The Matrix Resurrections se odhaluje!

Další střípky do skládačky. The Matrix Resurrections se odhaluje!

Události
Tričko Matrix - Red and Blue Pills (XXL)_1575010958
Tričko Matrix - Red and Blue Pills (XXL)
Produkt není určen k prodeji.
Tričko Matrix - Group Poster (M)_1379880743
Tričko Matrix - Group Poster (M)
Produkt není určen k prodeji.
Tričko Matrix - Glitch Logo (M)_1801201650
Tričko Matrix - Glitch Logo (M)
Produkt není určen k prodeji.
autor: Stanislav Holý

Vánoce budou letos milovníci sci-fi slavit už 22. prosince, právě tehdy bude mít premiéru The Matrix Resurrections. Tvůrci nám přitom místo adventního kalendáře servírují jednu ukázku za druhou.

Už v minulém týdnu jsme se dočkali traileru s názvem Déjà Vu, který toho prozradil poměrně dost. Fanoušci série si možná ještě vzpomenou, že na konci filmu The Matrix Revolutions z roku 2003 se lidé dohodli se stroji, že lidé budou moci Matrix opustit, pokud o to budou stát. Nový trailer nazvaný Déjà Vu ale dává tušit, že dohoda patrně padla. A to je i důvod, proč se Neo opět objevil v Matrixu.

Nejnovější upoutávka na The Matrix Resurrections je daleko tajemnější než předchozí ukázky. A hlavně ukazuje i řadu scén a momentů z původní trilogie, a to rovnou na více než dvou minutách. Předchozí trailer měl pouze minutu. Je však nutné podotknout, že některé části videa se překrývají s prvním trailerem, který byl zveřejněn už v září. I tak jme se dočkali dalších zajímavých dílů do skládačky.  

Nejnovější ukázka dává tušit, že o akci nebude vůbec nouze – a že Neo (Keanu Reeves) rozhodně nezapomněl kung-fu. Nový trailer ukazuje nejen digitální svět Matrixu, ale také post-apokalyptickou zemi, kde nadvládu už dávno převzali stroje.

I když děj čtyřky zatím není zcela znám, je jasné, že Neo bude velmi pracovat na opětovném spojení Trinity (Carrie-Anne Moss). Ta je zapojena v Matrixu a nevypadá to, že by si na nějaký boj na život a na smrt pamatovala.  

V prvním traileru, který byl zveřejněn již v září, vidíme opětovné setkání Nea a Trinity, které znovu ztvární Keanu Reeves a Carrie-Anne Moss. V ukázce se představil také terapeut Nea, kterého si zahraje Patrick Harris. Postavu připomínající Morphea pak ztvární Yahya Abdul-Mateen II. Hudebním fandům neunikne zajisté ani to, že trailer doprovází skladba kapely Jefferson Airplane.

Uvedení Matrixu Resurrections je plánováno na 22. prosince. V tento den by údajně měl jít snímek nejen do kin, ale také rovnou na streamovací službu HBO Max.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru