Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Daniel Vávra přispěl na český dabing Kingdom Come a Ubisoft jde do F2P ve velkém | GPTV News #46 Produktové tipy
Vinylová deska Kingdom Come: Deliverance - Album Elektronické předplatné deníku Sport a časopisu Computer na půl roku v hodnotě 2173 Kč
Vinylová deska Kingdom Come: Deliverance - Album
495 Kč 599 Kč
Stavebnice Kingdom Come: Deliverance - Hospoda ve Skalici Elektronické předplatné deníku Sport a časopisu Computer na půl roku v hodnotě 2173 Kč
Stavebnice Kingdom Come: Deliverance - Hospoda ve Skalici
412 Kč 499 Kč
Kniha The Art of Kingdom Come: Deliverance (EN)
Kniha The Art of Kingdom Come: Deliverance (EN)
869 Kč 956 Kč 454 Kč 499 Kč
Puzzle Kingdom Come: Deliverance 3 - Kolbiště Elektronické předplatné deníku Sport a časopisu Computer na půl roku v hodnotě 2173 Kč
Puzzle Kingdom Come: Deliverance 3 - Kolbiště
412 Kč 499 Kč

Daniel Vávra přispěl na český dabing Kingdom Come a Ubisoft jde do F2P ve velkém | GPTV News #46

Nenechte si ujít pravidelný souhrn největších a nejzajímavějších novinek z herního světa. GPTV News jsou pořad pro všechny Geeky, co chtějí mít přehled o počítačových a konzolových hrách.

Tentokrát se radujeme nejen z připravovaného českého dabingu pro hru Kingdom Come: Deliverance, na které pracuje komunita fanoušků, ale také z toho, že na jeho realizaci přispěl i Dan Vávra, šéf vývoje hry samotné. Husitské RPG sice zobrazovalo historicky přesné království české, ale češtinu jsme v něm neslyšeli. Důvod pro to byl čistě ekonomický – český dabing by byl příliš nákladný a s ohledem na počet českých hráčů by se nevyplatil. A tak když se toho chopili fanoušci, Warhorse nebyl proti a jak můžeme vidět dnes, i jeho produkci podpořil. No a jestli byste chtěli nějaký ten groš dát zaklí… teda dabérům i vy, tak mrkněte na video níž a dozvíte se jak.

Ubisoft představil svoji novou strategii a hodlá se pustit do tvorby více mobilních a F2P. Ostatně si o tom můžete víc přečíst tady. Tak abychom neplýtvali místem, budeme se rozplývat nad Back 4 Blood. Taky jste tak před lety propadli kooperačnímu přežívání v zombíkama zamořeném světě Left 4 Dead? Studio za vznikem téhle parádní akce se teď vrací s Back 4 Blood, tím samým jen v bledě modrém… Nebo spíše krvavě rudém. Tahle mutliplayerová akce pro 4 hráče přinese znovuhratelné PvE mise (a v dřívějších ukázkách bylo vidět i menu s PvP režimem), ve kterých se budou hráči snažit přežít na cestě skrz zástupy zombíků. Právě onu znovuhratelnost by měl podpořit systém karet, které budou hru měnit. Hráči si třeba budou moci kartou zvýšit účinnost zbraní na blízko nebo léčit kámoše v okolí podpůrnou střelbou a vytvářet si tak různé buildy. Karty ovšem bude používat i hra a tak jednou vypne světla v úrovni, jindy spustí nekonečnou hordu zombíků nebo dá hráčům časový limit na doběhnutí do bezpečí. Zní to vlastně fajn, znovuhratelnost L4D byla na pováženou, a tak jsme zvědaví, jak tenhle karetní systém nakonec dopadne.

Co nového jsme se dozvěděli o hře S.T.A.L.K.E.R. 2, co nového čeká na hráče World of Warcraft, kam se vypraví lidi s novým DLC pro Armu 3 a nakonec proč by měli mít fanoušci seriálu Hvězdná brána velkou radost, to všechno se dozvíte v nejnovějších GPTV News tady dole pod článkem.

 

Názory ostatních Geeků (1)

jaromiradamek JAR

Cestina v Kingdome come je

jaromiradamek 16. 5. 2021 22:25

Cestina v Kingdome come rozhodně zaznívá, herní postavy si v ní zpívají písničky atd. Stejne jako kumani mluví maďarsky.Takze rozhodne neni pravda tvrzeni, ze by tam cestina nezazněla. Ano nejsou v ni namluvene hlavni dialogy ale bezne ji v hre slysim... A je to opravdu milé.Tesim se i na cesky namluvenou hlavni dějovou linku. Chybi mi tam a cloveka to vic vtahne do deje. Cestina v Mafia 1 apod byly to nejlepší, co jsem dějově hrál.

Máš něco na srdci?

nahoru