Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Dell stvořil dokonalé monitory na konferenční hovory

Dell stvořil dokonalé monitory na konferenční hovory

Produktové tipy
Dell S2422HZ - LED monitor 23,8"_247777422
Dell S2422HZ - LED monitor 23,8"
6 190 Kč 7 490 Kč
5 281 Kč 6 390 Kč
Dell C2422HE - LED monitor 24"_909113399
Dell C2422HE - LED monitor 24"
7 347 Kč 8 890 Kč
Dell C2723H - LED monitor 27"_998770729
Dell C2723H - LED monitor 27"
7 760 Kč 9 390 Kč
5 777 Kč 6 990 Kč
Dell C2722DE - LED monitor 27"_1946578755
Dell C2722DE - LED monitor 27"
8 174 Kč 9 891 Kč
7 430 Kč 8 990 Kč
autor: Miroslav Václavík

Od počátku pandemie covidu se v řadě zaměstnání změnily způsoby, jak se komunikuje v rámci firmy. Jednou z největších změn je bezesporu přechod ke konferenčním hovorů, s čímž nyní Dell dokonale pomáhá.

Už žádné složité nastavování kamery

Ať už s kolegy či spolupracovníky komunikujete v rámci konferenčních videohovorů denně, nebo třeba jednou za několik dní, pořádná kamera a monitor jsou základem pro pohodlné plnění pracovních povinností. S novými monitory Dell stvořenými právě pro tuto příležitost už se nemusíte o nic starat – stačí zapojit, a je to. Žádné hledání kabelů, žádné nastavování v jednotlivých aplikacích.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Všechny monitory jsou vybaveny jak webkamerou, tak i reproduktory a mikrofony. Není tak potřeba řešit opravdu nic. U všech modelů se můžete spolehnout, že se vám plánování a následné fungování v rámci videohovorů bude dařit neskutečně snadno. Kamera je přitom variantu od varianty řešena jinak – v některých případech jde o vyskakovací webkameru, jindy zase o skvělý designový doplněk v rámci celkového provedení monitoru. Vždy však v profesionální kvalitě, s úžasnou ostrostí a širokými pozorovacími úhly.

Hlavně skvělé monitory

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Přestože jsou nové Dell monitory výborně připraveny na nové potřeby uživatelů, pořád jde o monitory, a je tak nutná perfektní kvalita obrazu. Dell proto připravil úžasné IPS displeje se skvělým rozlišením a obnovovacími frekvencemi. Lze si přitom zvolit z celého zástupu velikostí, vždy se však dočkáte profesionálního nástroje okamžitě připraveného k pohodlnému použití.

Monitory mají antireflexní povrch, abyste se nemuseli bát odrazů sluníčka z okna nebo rozsvícených světel, nechybí ani celá řada užitečných konektorů, jako jsou USB 3.0, HDMI, VGA či DisplayPort. Novinky od Dell tak snadno připojíte k jakémukoliv zařízení, ať už dáváte přednost klasickému počítači, nebo třeba laptopům od Applu.

Pohodlí na práci i pro zdraví

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Všechny monitory mají navíc skvěle řešený stojan, jenž je libovolně nastavitelný podle potřeb uživatele. Dávno jsou pryč doby, kdy jste si pod displej strkali hromádku knih, abyste měli monitor ve správné výšce a neničili si při práci záda. Pokud byste přitom chtěli využít připevnění na stěnu, není problém využít ani standardního VESA uchycení.

Profesionální monitory Dell jsou nápomocny i při samotné práci, díky speciální aplikaci Dell Display Manager můžete snadno nastavit aplikace na více obrazovkách s 38 připravenými možnostmi přizpůsobení až pěti oken. Aplikace si navíc pamatuje vaše poslední nastavení – jakmile najdete své oblíbené rozvržení, nepřijdete o něj. Konfigurovat můžete hned několik monitorů současně, efektivita práce je proto na nejvyšší úrovni.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Obrovský výběr na CZC.cz

Na CZC.cz pro vás máme celý zástup skvělých monitorů Dell připravených do světa videohovorů a konferencí. Sami si přitom můžete vybrat, zda dáte přednost menší úhlopříčce, nebo sáhnete po monitoru, jenž dokáže nahradit hned několik displejů vedle sebe. Dell připravil svým uživatelům pohodlné řešení něčeho, na co člověk běžně potřebuje hned několik zařízení. Staňte se opravdovým profesionálem a vykročte do nového věku.

 

nahoru