Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Disky Seagate nyní se službou Rescue, možností zdarma obnovit data v případě problémů

Disky Seagate nyní se službou Rescue, možností zdarma obnovit data v případě problémů

Produktové tipy
Seagate IronWolf Pro, 3,5" - 12TB_1236474174
Seagate IronWolf Pro, 3,5" - 12TB
7 024 Kč 8 499 Kč
Seagate SkyHawk AI, 3,5" - 14TB_941931312
Seagate SkyHawk AI, 3,5" - 14TB
Produkt není určen k prodeji.
Seagate IronWolf 510, M.2 - 960GB_600152790
Seagate IronWolf 510, M.2 - 960GB
Produkt není určen k prodeji.
Seagate SkyHawk, 3,5" - 3TB_1965322995
Seagate SkyHawk, 3,5" - 3TB
Produkt není určen k prodeji.
Seagate IronWolf 125, 2,5" - 250GB_1967284942
Seagate IronWolf 125, 2,5" - 250GB
1 363 Kč 1 649 Kč

O svá data dle statistik alespoň jednou přišlo více než 50 % uživatelů a případná obnova může vyjít i na desítky tisíc. Díky Rescue od Seagate je však o bezpečnost vašich dat postaráno.

Ochrana a obnova dat

Pevné disky nejsou ani zdaleka nesmrtelné. Přestože výrobci neustále pracují na čím dál lepším způsobu, jak vaše data ochránit, nic není dokonalé. Disk může utrpět při pádu, při problémech s RAIDem nebo třeba při požáru či prostém zavirování. Přijít o data je sice složitější než před lety, ale rozhodně nejde o zanedbatelnou věc – zejména, když pro vás mohou být ztracená data opravdu cenná.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ztráta dat vás může připravit o léta rodinných fotografií, o důležité smlouvy či obchodní záznamy, o rozpracované projekty, kterým jste věnovali stovky a tisíce hodin práce. Ať už je obsahem disku cokoliv, při problémech je jedinou cestou pokus o obnovu dat.

Pokud jste svá data nikdy nezkoušeli obnovit, pravděpodobně nevíte, že takový úkon podle podstaty problému vyjde běžně na 10 až 30 tisíc korun. A to už je pořádný zásah do rozpočtu, jenže když máte na disku něco, co už jinak nezískáte, není na výběr. Prevencí je pochopitelně kvalitní a pravidelné zálohování, ale jak říká klasická poučka, o zálohování se nezajímáte do chvíle, dokud nepřijdete o něco opravdu cenného. Proto teď vybrané disky Seagate přicházejí s bezplatnou službou Rescue, jež se o případnou obnovu dat postará.

Záchrana aneb Rescue Data Recovery Services

U vybraných disků máte na předm daný počet let garantovanou bezplatnou službu Rescue, u které je 95% úspěšnost interní obnovy dat. Díky týmu špičkových odborníků na obnovu dat se můžete spolehnout na nejmodernější postupy i technologie, které v současnosti na trhu jsou. V rámci služby navíc nejsou žádné další náklady nebo skryté poplatky – jednoduše pořídíte disk se službou, a v Seagate se o vás postarají.

Jak to celé funguje?

Žádost a řešení obnovy dat je vytvořena co nejsnadněji, aby vše zvládl zařídit i úplný lajk. Jakmile se jakýkoliv problém s diskem objeví, stačí následovat následující kroky:

  1. Kontaktovat službu Rescue Data Recovery Services přes kontaktní formulář (v případě ČR, zvolte Velkou Británii)
  2. Sdělit podrobnosti ohledně ztráty dat
  3. Dorazí vám předplacený přepravní štítek
  4. Předáte disk kurýrovi, který jej přepraví do laboratoře

Následně už jen čekáte na výsledek. Vzhledem k náročnosti celé operace může obnovování dat trvat až 15 pracovních dní. Pokud je pokus o obnovu dat úspěšný, zašlou vám z laboratoře obnovená data na šifrovaném úložném zařízení. Jestliže váš disk bude spadat do nešťastných 5 % neúspěšných pokusů o obnovu dat, zašlou vám z laboratoře zpátky váš disk.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Průběh žádosti je snadný a zvládne jím projít každý

U kterých disků nabídka platí?

Kompletní seznam námi nabízených disků se službou Rescue najdete s délkou trvání služby pro konkrétní modely najdete na této stránce. Pokud však chcete vidět konkrétní aktuální nabídku pevných disků, které pro vás máme na CZC.cz skladem, máme pro vás všechny vybrané disky pěkně na hromadě. Stačí si jen vybrat ten, který vám nejlépe sedí, a o svá data se v případě problémů již nemusíte obávat. Věříme, že Rescue nikdy potřebovat nebudete, ale když na problémy dojde, Seagate se o vás postará.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru