Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

displej

 • Prémiová ochrana displeje iPhonu. Zkusili jsme zničit odolná skla FIXED Armor

  Společnost FIXED nabízí pro iPhony 13. a 14. generace prémiová ochranná skla Armor. Ty vynikají snadnou instalací i vysokou odolností, lákadel ale mají daleko více.

 • Nastavení monitoru (NÁVOD)

  Příliš jasný displej, nedostatečný kontrast nebo vybledlé barvy. S tím vším se lze u monitorů běžně setkat, přičemž nápravu těchto neduhů mají v rukou samotní uživatelé. Před monitorem současně trávíme více času než kdykoliv předtím a o významu jeho správného nastavení tak nelze v nejmenším pochybovat. V následujícím článku si proto ukážeme, jak nastavit jednotlivé parametry a jak díky tomu dosáhnout té nejlepší uživatelské zkušenosti.

 • Recenze: Asus ZenBook Duo 14 – dva displeje jsou lepší než jeden

  O tom, že dva displeje jsou u počítače lepší než jeden, ví své celá řada majitelů klasických stolních sestav. Tato poučka nicméně platí také v případě notebooků, jak si ukážeme v recenzi unikátního stroje Asus ZenBook Duo 14.

 • Displej se přelévá na všechny bočnice. Takhle vypadá budoucnost mobilů podle Xiaomi

  Ohebné displeje, nebo zakřivené obrazovky? Výrobci se stále nemohou dohodnout, jaká bude budoucnost smartphonů. Společnost Xiaomi se nicméně nyní přiklonila k druhé skupině, ukázala první mobil s displejem přetékajícím na všechny bočnice.

 • Budou i pro hráče? Samsung spustil masovou výrobu OLED panelů pro notebooky

  Společnost Samsung odhalila první 90Hz OLED panel pro notebooky. Chlubí se přitom tím, že by měl nabídnout stejný výkon jako 120Hz obrazovky postavené na technologii LCD. Můžeme tedy s novinkami počítat i v herních laptopech?

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Skládací smartphone Galaxy Fold přijde v září

  Společnost Samsung oficiálně potvrdila, že skládací smartphone s ohebným displejem Galaxy Fold je plně připraven pro masovou výrobu. Telefon by se tak měl na pultech obchodů objevit v průběhu září.

 • Recenze: AOC G2590PX – zrozen pro hráče

  Především atraktivní cenou se snaží zaujmout herní monitor AOC G2590PX, aktuálně totiž patří k nejlevnějším gamingovým panelům s obnovovací frekvencí 144 Hz. To však není jediná přednost testovaného kousku, láká také na prémiovou ergonomii.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru