Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

doom

 • Děsivější než kdy dřív. Takhle se hraje původní Doom s ray tracingem

  autor: Saša Ševčík

  Spojit původního Dooma s nejmodernějšími technologiemi – takový si dal úkol jeden herní fanda, který vytvořil unikátní port. Titul z roku 1993 si tak můžete zahrát i s ray tracingem.

 • Dooma zvládnou hrát už i krysy

  autor: Stanislav Holý

  John Romero, John Carmack a Tom Hall. To nejsou pouze jména tvůrců původního Dooma, ale také tří laboratorních krys, které byly vycvičeny k tomu, aby tento slavný titul samy hrály.

 • Dooma si zahrajete klidně i na ledničce

  autor: Stanislav Holý

  Přemýšlíte, jak výkonný počítač potřebujete, abyste mohli hrát nejnovější vydané pecky? Například na Doom Eternal potřebujete jediné – chytrou ledničku. Přesně na takovém „herním železe“ totiž jeden nadšenec skutečně Dooma Slayera oživil.

 • Overclockeři pokořili 1000 fps v Doom Eternal. Má to ale háček

  autor: Karel Dvořák

  O absolutní rekord ve hře Doom Eternal se postarali dva polští overclockeři. Podařilo se jim jako prvním rozjet hru Doom Eternal na více než 1000 fps. Výkonnou herní sestavu kvůli tomu museli přetaktovat na extrémní hodnoty.

 • Ano, skutečně si můžete zahrát Dooma. Na Windows 95. V Minecraftu.

  autor: Petr Kirs

  Minecraft už dávno není pouhou hrou, kterou by si lidé krátili dlouhou chvíli. Jde o virtuální svět, kde je z kostek možné vytvořit bez nadsázky cokoliv. S novým režimem VM Computers se dokonce podařilo vytvořit simulaci Windows 95 a slavného titulu Doom.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru