Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Dragon Age: Dreadwolf potvrzen. Co všechno už víme?

Dragon Age: Dreadwolf potvrzen. Co všechno už víme?

Události
Hrací karty Dragon Age II_634304843
Hrací karty Dragon Age II
82 Kč 99 Kč
Stavebnice ICONX Silver Dragon, kovová_489323510
Stavebnice ICONX Silver Dragon, kovová
437 Kč 529 Kč
autor: Stanislav Holý

Nebude to Dragon Age 4, ale Dragon Age: Dreadwolf. Po létech spekulací se nám začíná konečně rýsovat čtvrtá plnohodnotná hra ze série Dragon Age. Tvůrci ze studia BioWare ale zatím dělají s podrobnými informacemi drahoty.

Skalní fanoušci moc dobře vědí, že na nové hře se pracuje již několik let. Překvapivě oficiální název byl ale potvrzen až nyní. Už z názvu Dreadwolf lze tušit, že důležitou postavou bude Solas, se kterým jsme se setkali již v Dragon Age: Inquisition v roce 2014. Tento elfí mág byl jedním ze základních společníků.

„Zatímco někdo říká, že by mohl být starověký bůh elfů, jiní tvrdí, že ne. Další zase říkají, že je zrádcem svého lidu, anebo zachráncem? Jeho motivy jsou nevyzpytatelné a jeho metody dost pochybné,“ lákají tvůrci z BioWare na chystanou novinku.

Jedním dechem také dodávají, že novinka bude cílit i na hráče, kteří s celou sérií nemají vůbec žádné zkušenosti. „Už samotný odkaz Solase nepochybně otevírá spektrum nekonečných možností, kam se věci mohou ubírat. V jádru hry ale budete vy. Pokud jste v Dragon Age nováčkem, vůbec nevadí, že jste se s naším antagonistou ještě nesetkali. Představí se vám ve správný čas,“ vyslali hráčům jasnou zprávu.

Na další podrobnosti si ale budeme muset ještě počkat, zveřejněny budou v nadcházejících měsících, jak přislíbili tvůrci. Letos se nicméně s premiérou nepočítá.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zatím jediný zveřejněný snímek ke hře Dragon Age: Dreadwolf

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru