Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

dron

 • Jak vybrat dron

  autor: Miroslav Václavík

  Ať už jste kameraman, nadšenec do létání nebo prostě jen milujete technologie, jsou drony jednou z nejstylovějších věcí, co nám svět moderní techniky za poslední roky přinesl. Kdo by se nechtěl proletět nad krajinou a podívat se na místa, která jsou člověku ze země zapovězena?

 • Usedněte do virtuálního kokpitu. DJI FPV je dron pro milovníky adrenalinu

  autor: Stanislav Holý

  Společnost DJI odhalila svůj vůbec první First person view bezpilotní letoun, který cílí především na milovníky adrenalinu. Novinka zvaná jednoduše DJI FPV se od současné nabídky tohoto výrobce zkrátka diametrálně odlišuje.

 • Pravidla pro létání s drony: Vše, co potřebujete vědět

  autor: Lenka Chmátalová

  Od 31. prosince 2020 začala platit nová pravidla regulující provoz dronů či leteckých modelů. Majitelé bezpilotních letounů se tak musí zaregistrovat u Úřadu pro civilní letectví (ÚCL). Existují přitom tři různé kategorie provozu: otevřená, specifická a certifikovaná. Všechny důležité informace o dané problematice naleznete v tomto článku.

 • 48Mpx fotoaparát v hlavní roli. DJI ukázalo nový dron

  autor: Petr Kirs

  Několik posledních týdnů se spekulovalo o tom, že společnost DJI se chytá uvést na trh nový dron. A nyní skutečně model Mavic Air 2 spatřil světlo světa, láká nás především na 48MPx fotoaparát.

 • Vejde se do každé kapsy. DJI ukázalo svůj nejmenší dron

  autor: Stanislav Holý

  Společnost DJI ve středu odhalila svůj nejmenší dron, který se vejde bez nadsázky do každé kapsy. Model Mavic Mini sází na skládací konstrukci a díky kompaktním rozměrům nabídne hmotnost pouhých 249 gramů.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru