Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

držák

 • Špičková ergonomie a RGB podsvícení i pro dva monitory. Co umí stolní držáky MAX v praxi?

  autor: Saša Ševčík

  Zajistit dokonalou ergonomii na pracovním či herním stole si kladou za úkol stolní držáky značky MAX. My jsme v redakci vyzkoušeli dva různé modely, které si poradí s jedním i dvěma monitory na stole, které se navíc chlubí RGB podsvícením.

 • Prvotřídní ergonomie, snadná montáž. Vyzkoušeli jsme držáky MAX

  autor: Stanislav Holý

  Plaťte méně, získejte více. To je heslo značky privátní značky MAX, která nabízí celou řadu zajímavého počítačového, mobilního a televizního příslušenství. My jsme se tentokrát zaměřili na držáky pro TV a monitory.

 • Držáky na tablet do auta: testováno na dětech

  autor: Alena Gurin Stará

  Letos budou opět v kurzu dovolené a výlety autem po krásách vlasti, takže je dobré být připraven a mrknout se po držáku na tablet. Magnetický, nebo šroubovací? Na opěrku, nebo mezi sedačky? Zrovna nás čeká cesta na hory v autě plném dětí, což je ideální příležitost vyzkoušet různé typy držáků. Přežijí dětskou zvídavost?

 • Recenze: FIXED Icon – šikovní pomocníci na cesty

  autor: Saša Ševčík

  Dnešní recenze bude tak trochu netradiční, hlavní hrdiny totiž budeme mít rovnou tři. Společně se podíváme na stojánky do automobilu od společnosti FIXED, které jsou určeny pro chytré telefony, ale posloužit také mohou ve spojení s tablety.

nahoru