Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Duchové a Stíny. Fortnite se dočkal nové sezóny

Duchové a Stíny. Fortnite se dočkal nové sezóny

Události
Plakát Fortnite - Laser Shark_6090051
Plakát Fortnite - Laser Shark
Produkt není určen k prodeji.
Sony PS4 DualShock 4 v2, černý + Fortnite (500 V-Bucks)_2106541082
Sony PS4 DualShock 4 v2, černý + Fortnite (500 V-Bucks)
Produkt není určen k prodeji.
Figurka Funko POP! Fortnite - Rex Special Edition_618207361
Figurka Funko POP! Fortnite - Rex Special Edition
Produkt není určen k prodeji.
Fortnite - Darkfire Bundle (PS4)_2107438785
Fortnite - Darkfire Bundle (PS4)
Produkt není určen k prodeji.
autor: Karel Dvořák

Po několika měsících čekání se konečně dočkala druhá kapitola populárního titulu Fortnite druhé sezóny. Ta přináší po vánočním speciálu hromadu novinek, hráči se mohou rozdělit na přívržence Ghost a Shadow, tedy Duchů a Stínů. Za kterou frakci budete bojovat?

Season 1 Chapter 2 byla jednou z nejdelších kapitol ve světě Fortnitu. Před vydáním této verze se totiž tvůrci ze studia Epic Games odhodlali k husarskému kousku, který se pravděpodobně zapíše do dějin videoher a kroniky marketingu. Tvůrci totiž na více než 24 hodin bez bližšího upřesnění vypnuli herní servery a nikomu nic oficiálního nechtěli prozradit. Nikdo tedy netušil, zda jde o výpadek, nebo promyšlenou marketingovou akci.

Poté s velkou parádou představili druhou kapitolu – to se však psal říjen. Přestože v průběhu uplynulých měsíců se hráči dočkali drobných změn, na velký update v podobě druhé sezóny museli čekat až do minulého týdne. A novinek je opravdu požehnaně.

Kapitola 2 – sezóna 2

 

Změny na mapě

Částečně se proměnila mapa, kde nově nalezneme základny jednotlivých frakcí. Prostřednictvím Battle Passu se totiž hráči mohou přidat buď k frakcím Ghost nebo Shadow. Ve hře se objevují také stráže v jednotlivých „bunkrech“, jde o boty, které nasadili tvůrci do hry. Nenechte se ale zmást, mohou vás stejně dobře zastřelit jako nepřítel. A právě do podobných útočišť míří hráči na mapě nejčastěji, neboť se zde nachází ty nejlepší zbraně.

Lze předpokládat, že další vylepšení budou postupně přibývat. Nemůžeme se totiž zbavit pocitu, že vše připomíná hru na padouchy a tajné agenty. Tvůrci si tak pravděpodobně připravili půdu pro nadcházející crossover k nové bondovce No Time To Die. To jsou ale pochopitelně pouze spekulace…

Alespoň v rychlosti připomeňme, že Fortnite je bezplatný titul, hráči mohou utrácet virtuální peníze za různé skiny, výbavu a emoty. Titul má již více než 200 milionů registrovaných hráčů a je z něj bez nadsázky celosvětový fenomén dnešní doby.

Uvedení kapitoly 2

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru