Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Duchové a Stíny. Fortnite se dočkal nové sezóny Události
Plakát Fortnite - Laser Shark
Plakát Fortnite - Laser Shark
82 Kč 99 Kč
Sony PS4 DualShock 4 v2, černý + Fortnite (500 V-Bucks)  + Dreams (PS4) v hodnotě 950 Kč
Sony PS4 DualShock 4 v2, černý + Fortnite (500 V-Bucks)
1 487 Kč 1 799 Kč 1 232 Kč 1 490 Kč
Figurka Funko POP! Fortnite - Rex Special Edition
Figurka Funko POP! Fortnite - Rex Special Edition
412 Kč 499 Kč 288 Kč 349 Kč
Fortnite - Darkfire Bundle (PS4)
Fortnite - Darkfire Bundle (PS4)
660 Kč 799 Kč

Duchové a Stíny. Fortnite se dočkal nové sezóny

autor: Karel Dvořák
Po několika měsících čekání se konečně dočkala druhá kapitola populárního titulu Fortnite druhé sezóny. Ta přináší po vánočním speciálu hromadu novinek, hráči se mohou rozdělit na přívržence Ghost a Shadow, tedy Duchů a Stínů. Za kterou frakci budete bojovat?

Season 1 Chapter 2 byla jednou z nejdelších kapitol ve světě Fortnitu. Před vydáním této verze se totiž tvůrci ze studia Epic Games odhodlali k husarskému kousku, který se pravděpodobně zapíše do dějin videoher a kroniky marketingu. Tvůrci totiž na více než 24 hodin bez bližšího upřesnění vypnuli herní servery a nikomu nic oficiálního nechtěli prozradit. Nikdo tedy netušil, zda jde o výpadek, nebo promyšlenou marketingovou akci.

Poté s velkou parádou představili druhou kapitolu – to se však psal říjen. Přestože v průběhu uplynulých měsíců se hráči dočkali drobných změn, na velký update v podobě druhé sezóny museli čekat až do minulého týdne. A novinek je opravdu požehnaně.

Kapitola 2 – sezóna 2

 

Změny na mapě

Částečně se proměnila mapa, kde nově nalezneme základny jednotlivých frakcí. Prostřednictvím Battle Passu se totiž hráči mohou přidat buď k frakcím Ghost nebo Shadow. Ve hře se objevují také stráže v jednotlivých „bunkrech“, jde o boty, které nasadili tvůrci do hry. Nenechte se ale zmást, mohou vás stejně dobře zastřelit jako nepřítel. A právě do podobných útočišť míří hráči na mapě nejčastěji, neboť se zde nachází ty nejlepší zbraně.

Lze předpokládat, že další vylepšení budou postupně přibývat. Nemůžeme se totiž zbavit pocitu, že vše připomíná hru na padouchy a tajné agenty. Tvůrci si tak pravděpodobně připravili půdu pro nadcházející crossover k nové bondovce No Time To Die. To jsou ale pochopitelně pouze spekulace…

Alespoň v rychlosti připomeňme, že Fortnite je bezplatný titul, hráči mohou utrácet virtuální peníze za různé skiny, výbavu a emoty. Titul má již více než 200 milionů registrovaných hráčů a je z něj bez nadsázky celosvětový fenomén dnešní doby.

Uvedení kapitoly 2

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru