Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
E3 2019 #4 - Ubisoft představil nové Watch Dogs Události
Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - Ultimate Edition (PS4)
Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - Ultimate Edition (PS4)
Produkt není určen k prodeji.
Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - Ultimate Edition (Xbox ONE)
Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - Ultimate Edition (Xbox ONE)
Produkt není určen k prodeji.
Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - Auroa Edition (PC)
Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - Auroa Edition (PC)
Produkt není určen k prodeji.
Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - Auroa Edition (PS4)
Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - Auroa Edition (PS4)
Produkt není určen k prodeji.
Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - Auroa Edition (Xbox ONE)
Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - Auroa Edition (Xbox ONE)
Produkt není určen k prodeji.

E3 2019 #4 - Ubisoft představil nové Watch Dogs

autor: Adam Plechatý
Francouzský publisher představil hrstku nových her, pochlubil se předplatným Uplay+, ale zároveň zklamal absencí očekávaných titulů jako Splinter Cell, Skull and Bones či Beyond Good and Evil 2. I tak se ale máme nač těšit...

To nejlepší hned na úvod - Watch Dogs Legion

Dle očekávání se nový díl z populární série odehrává v Londýně, časem někdy po Brexitu, jak nezapomněli tvůrci zdůraznit. Z metropole se stal policejní stát, přičemž dystopickou atmosféru dotváří všepřítomné násilí ze strany represivních složek a nad hlavami obyvatel kroužící drony.

Jasně politický podtón boje proti autoritativnímu režimu je z Watch Dogs Legion cítit na sto honů a my jsme zvědaví, jak moc se Ubisoft do kritiky současného britského establišmentu pustí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ovšem politika stranou, hra vypadá skvěle, přičemž jednou z hlavních vychytávek je budování odporu rekrutací libovolného obyvatele města. Fotbalový fanoušek, barmanka, kravaťák z London City, bývalý agent MI5 - ti všichni mají své vlastní speciální schopnosti a mohou se k vám přidat a vy je následně ovládat v misích.

Hackování, střílení, krytí se za překážkami a ježdění ve vozidlech, to vše bude v nové hře lepší než kdy dřív. A pak je tu semdesátiletá stařenka, i tu totiž můžete do svých služeb povolat...

Watch Dogs Legion vyjde na konzolích i na PC 6. března 2020.

Jon Bernthal a jeho pes

Na pódiu se, jako na konferenci Microsoftu Keanu Reeves, objevil Jon Bernthal, protagonista hlavního záporáka Ghost Recon Breakpoint. Na rozdíl od trochu prkenného Reevese působil Bernthal více v pohodě a nejspíš za to mohl jeho doprovod v podobě roztomilého (a poslušného) pitbulteriéra. To jen tak na okraj, když jsme výše psali o psech...

K samotné hře toho Jon ovšem moc neřekl, ale už teď víme, že Ubisoft nakonec přidá do hry AI spolubojovníky pro ty, kteří preferují hrát sólo. Jak jsme psali v našem preview, původně chtěli tvůrci sólo hráče nechat o samotě, čímž by chytrácky obešli jednu z největších slabin předešlé hry.

Ghost Recon Wildlands bude kooperativní taktická akce v otevřeném světě a těšit se na ni můžeme 4. října letošního roku.

Novinka Roller Champions

I Ubisoft chce mít svůj Rocket League, a tak nejspíš vznikl nápad na mix staré klasiky Speedball a... inu Rocket League. Místo čtyřech kol však budete spoléhat na své dvě nohy a po aréně se budete pohybovat na kolečkových bruslích. Cílem hry bude očekávaně prohodit míč (disk?) brankou.

Datum vydání Roller Champions neznáme, ale už teď si můžete alfa verzi stáhnout a do 14. června vyzkoušet na vlastní brusle.

Namísto asasínů přichází bohové a monstra

Gods and Monsters je nová hra od tvůrců Asassin's Creed Odyssey a protože nám toho moc trailer neukázal, můžeme jen prohlásit, že nám na mysli okamžitě vytanula Zelda. Tomu pomáhá i výrazná grafická stylizace a otevřený svět oděný v pastelových barvách s jednoduchou siluetou postav i prostředí. Předpokládáme, že půjde o akční adventuru s RPG prvky, logickými hádankami a mácháním mečem.

Vyjít má Gods and Monsters 25. února 2020.

Ubisoft nezapomíná na stávající hry

Jak už je trochu zvykem, a viděli jsme to také u ostatních vydavatelů, na konferencích dostávají stále více prostoru již vydané tituly. Ubisoft představil nový obsah do The Division 2, For Honor i Rainbow Six Siege.

The Division 2 se v červenci dočká rozšíření mapy, díky kterému se podíváme do bezprostředního okolí Washingtonu. Z betonové džungle se tak podíváme do lesnatých oblastí včetně velké zoo, což zní minimálně zajímavě na pohled. Po krku půjdeme vůdci Outcasts.

Druhá epizoda se na podzim vydá do hlubin Pentagonu, kde budeme prý řešit i nějaké ty prostorové hádanky. Na konci roku se také dočkáme druhého raidu pro osm hráčů.

Třetí epizoda prvního ročníku DLC a trochu nečekaně nás vrátí do New Yorku, konkrétně pak na Coney Island. Teaser si prohlédněte níže. Dočkáme se také oblíbeného Survival módu? Vývojáři zatím mlčí...

Ubisoft plánuje otevřít brány The Division 2 všem zdarma od 13. do 24. června.

Zombíci se vrací do Rainbow Six

Pokud se vám minulý rok líbil dočasný režim Outbreak v Rainbow Six Siege, pak zbystřete, protože se chystá plnohodnotná hra s názvem Rainbow Six Quarantine. Moc toho nevíme, ale už podle traileru je jasné, že nás čeká kooperace pro tři hráče a taktické bitvy s příšerami.

Uplay Plus bude další herní Netflix

Po vzoru ostatních vydavatelů se také Ubisoft pouští do předplatného, které za 15 eur měsíčně nabídne kompletní herní knihovnu takzvaně na vyžádání. V rámci předplatného budete mít samozřejmě přístup i k novým, oznámeným titulům jako Watch Dogs Legion či Ghost Recon Breakpoint.

Zajímavé je také partnerství Ubisoftu s Google Stadia, tedy streamovací službou, na které bude Uplay Plus dostupný také. Za jakých podmínek ovšem zatím nevíme.

Uplay Plus bude fungovat od září letošního roku.

Stojí ještě za zmínku...

  • The Division bude mít své filmové zpracování. Na režisérskou stoličku se postaví David Leitch (Deadpool 2) a vše zastřeší Netflix.
  • For Honor se dočkal nového rozšíření v podobě časově omezeného herního módu Soul Rush, který trvá do 27. června.
  • Tom Clancy's Elite Squad je mobilní hra ze světa The Division a postavičkami snad ze všech titulů Ubisoftu včetně Sama Fischera.
  • Brawlhalla se vám bude líbit, pokud máte rádi postavičky z Adventure Time od Cartoon Network. Traileru rozhodně šarm nechybí.
  • Bude nový Just Dance! Trailer si jistě najdete sami, pokud vás hra zajímá, že...

Náš verdikt

Jak jsme psali v úvodu, Ubisoft překvapil i zklamal zároveň. Očekávané odhalení, alespoň malinký teaser, nového Splinter Cellu by neuškodil, stejně tak něco dalšího z kuchyně Beyond Good and Evil 2 či Skull and Bones. Nintendo si tentokrát šlo vlastní cestou, a tak jsme se nedočkali ani něčeho vtipného a výjimečného jako třeba Mario + Rabbids před dvěma lety.

Sledujte s námi výstavu E3 i nadále!

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru