Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

EA

 • Battlefield 2042 se dočká první sezóny až v příštím roce

  autor: Karel Dvořák

  Rozpačitý start titulu Battlefield 2042 by měl zachránit nový obsah. První sezóny se ale podle všeho letos nedočkáme, tvůrci z DICE ji přinesou až v příštím roce.

 • Otec Call of Duty se stal novým šéfem značky Battlefield

  autor: Ondřej Koch

  Veterán herního vývoje Vince Zampella, který stál před dvaceti lety u zrodu značky Call of Duty, je novým šéfem konkurenční série Battlefield.

 • FIFA se už možná nebude jmenovat FIFA

  autor: Saša Ševčík

  Na světě snad neexistuje hráč, který by nikdy v životě nehrál slavný fotbalový simulátor FIFA. Nový díl nám koneckonců tvůrci z EA Sports servírují každý rok, a to už od roku 1993. Nyní ale hrozí, že tato známá série přijde o svůj název.

 • Battlefield 2042 se odkládá, příští měsíc nevyjde

  autor: Karel Dvořák

  Už příští měsíc měl vyjít očekávaný titul Battlefield 2042. Hráči, kteří se na něj těšili, ale budou muset zamáčknout slzu v oku. Studio Electronic Arts v noci ze středy na čtvrtek oficiálně oznámilo, že se avizovaná premiéra nestihne.

 • Battlefield 2042 se konečně odhaluje

  autor: Karel Dvořák

  Po několika únicích a hromadě spekulací jsme se konečně dočkali. Studio Electronic Arts dnes oficiálně zveřejnilo trailer nového titulu Battlefield 2042. A ten toho odhaluje daleko více než jen název…

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Xbox Game Pass nabízí desítky nových her od EA

  autor: Petr Kirs

  Předplatitelé Xbox Game Passu Ultimate a Xbox Game Passu pro PC mohou nyní v rámci jednoho předplatného začít využívat výhod členství EA Play na počítačích s Windows 10. V praxi to znamená, že nově jsou tak k dispozici desítky nových her.

 • FIFA, Apex Legends či Star Wars. Na co bude lákat EA?

  autor: Petr Kirs

  Tento týden se konala akce EA Play Live 2020, na které tvůrci ze studia Electronic Arts nechali hráče nakouknout do jejich kuchařek. Kromě zvučných jmen jsme se dočkali i řady úplně nových titulů. Ale pěkně popořadě…

 • Netradiční test. Problémy ve FIFA 20 mají vyřešit samotní hráči

  autor: Petr Kirs

  K velmi netradičnímu testu se odhodlali tvůrci ze studia EA, kteří mají na starosti fotbalový simulátor FIFA 20. Do ladění updatu pro tento titul zapojí samotné hráče. Díky tomu by se měly vyřešit problémy s odezvou při hře více hráčů.

 • Anthem čeká restart, EA celou hru přepracuje

  autor: Saša Ševčík

  Velkého remasteru se dočká po roce na trhu titul Anthem. Společnost Electronic Arts se rozhodla, že jej prakticky úplně celý přepracuje. Fanoušci této sci-fi akce se tak podle všeho mají na co těšit.

 • Velký fotbalový přestup. FIFA 20 přišla o Juventus, licenci získal PES

  autor: Stanislav Holý

  Tak tenhle virtuální přestup čekal málokdo, a to obzvláště pár měsíců před prvním výkopem. Nový díl fotbalové série FIFA 20 se bude muset obejít bez klubu Juventus Turín. Exkluzivní licenci totiž na poslední chvíli urval konkurenční eFootball PES 2020.

nahoru