Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

ergonomie

 • Recenze: CZC Throne GX800 – herní trůn

  autor: Petr Kirs

  Přímo z edice CZC jsme si pro všechny opravdové GEEKy připravili moderní ergonomickou židli Throne GX800. Označení židle ale není tak úplně na místě, neboť jde bez nadsázky o herní trůn, jak si ukážeme v podrobné recenzi.  

 • Recenze: Genesis Trit 600 RGB – špičková ergonomie, světelné hrátky

  autor: Saša Ševčík

  Dnešní recenze bude hrát všemi barvami, a to bez nadsázky. Společně se totiž podíváme na ergonomickou židli Genesis Trit 600 RGB, mezi jejíž největší přednosti patří integrované RGB LED osvětlení, které je možné ovládat pomocí dálkového ovladače.

 • Recenze: CZC Bastion GX600 – pohodlí především

  autor: Karel Dvořák

  Moderní ergonomická židle s kovovým rámem i křížem, potah z kvalitní PU kůže, nastavitelná výška sedáku či 4D područky. To jsou jen některá lákadla nové herní židle CZC Bastion GX600, kterou si dnes důkladně proklepneme.

 • Recenze: CONNECT IT For Health Ladies – nejen pro něžnější pohlaví

  autor: Saša Ševčík

  Jak už samotný název napovídá, myška For Health Ladies od společnosti CONNECT IT cílí primárně na něžnější pohlaví. V naší recenzi si nicméně dnes ukážeme, že tento zdravotně zaměřený model dobře poslouží také jedincům s menší rukou.

 • Recenze: Samsung S32R750 – ergonomický král

  autor: Karel Dvořák

  Velký a přitom kompaktní – tak by se dal ve zkratce charakterizovat monitor Samsung S32R750, který si dnes důkladně proklepneme. Navzdory tomu, že má tato designová novinka velkou 32palcovou obrazovku, zabere na stole minimum místa.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Recenze: CONNECT IT For Health Vertical – hlavně zdravě

  autor: Saša Ševčík

  V dnešní recenzi se nebudeme zabývat novou herní klávesnicí s bleskurychlou odezvou, ani špičkovou reproduktorovou sestavou s brilantním zvukem. Přesto se podíváme na zoubek zajímavému počítačovému příslušenství – počítačové myši CONNECT IT For Health Vertical.

nahoru