Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Fanoušci ho milovali, přesto končí. Bratr Thora nahradí Zaklínače

Fanoušci ho milovali, přesto končí. Bratr Thora nahradí Zaklínače

Události
Peněženka The Witcher: Divoký Hon_1351376323
Peněženka The Witcher: Divoký Hon
412 Kč 499 Kč
Tričko The Witcher: Wolf Silhouette (XXL)_1996579547
Tričko The Witcher: Wolf Silhouette (XXL)
Produkt není určen k prodeji.
Puzzle The Witcher - Griffin Fight (Good Loot)_1578934925
Puzzle The Witcher - Griffin Fight (Good Loot)
412 Kč 499 Kč
Kšiltovka The Witcher - Černý vlk_1386617443
Kšiltovka The Witcher - Černý vlk
412 Kč 499 Kč
330 Kč 399 Kč
autor: Stanislav Holý

Přišlo to tak trochu jako blesk z čistého nebe. Geralta z Rivie nebude už hrát oblíbený herec Henry Cavill, ve čtvrté sérii tohoto netflixovského hitu se nám představí jako hlavní hrdina Liam Hemsworth, mladší bratr představitele Thora.

Hned na úvod se sluší připomenout, že se původně se počítalo pouze se třemi sériemi Zaklínače (v originále The Witcher). Skalní fanoušci už netrpělivě vyhlížejí příští léto, kdy by všech osm epizod mělo mít premiéru.

I když tedy ještě třetí sezóna není ani hotová, probíhají stále postprodukční práce, během uplynulého víkendu se objevila zpráva, že se nakonec dočkáme i čtvrté série. To je rozhodně důvod k radosti – přeci jen jde o jeden z nejpopulárnějších fantasy seriálů posledních let.

Co už ale možná fanoušky tak nepotěší, je herecké obsazení. Podle všeho totiž bude ústřední postava Geralta z Rivie přeobsazena. Jako osamělý lovec netvorů se nám tedy již nepředstaví herec Henry Cavill, který nám na obrazovkách dělal radost dříve jako Superman.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Henry Cavill jako Superman

Pořádné herecké eso

„Cesta, po které jsem kráčel jako Geralt z Rivie, byla plná nestvůr a dobrodružství, ale s koncem třetí řady bohužel odkládám svůj zaklínačský medailon,“ oznámil světu své rozhodnutí Cavill. Proč se tak stalo, můžeme jen spekulovat. Zahraniční média ale vcelku svorně tvrdí, že toto rozhodnutí souvisí s hercovým návratem právě k filmům ze světa DC Comics.

Jisté tak je, že si po třech sériích budou muset zvykat fanoušci na nového Geralta z Rivie. Lidé v Netflixu si jsou nicméně vědomi toho, jak klíčový Zaklínač je, a tak nenechali nic náhodě – do ústřední role obsadili bez nadsázky pořádné herecké eso.

„Oděv Bílého vlka za mne převezme fantastický Liam Hemsworth,“ prohlásil Cavill. Liam je mladším bratrem Chrise Hemswortha, který se vryl divákům pod kůži především jako Thor z filmové série Marvel Cinematic Universe. Liam má nicméně také bohaté zkušenosti, zahrál si ve filmové sérii Hunger Games či ve filmu Expendables: Postradatelní 2.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Liam Hemsworth

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Chris Hemsworth jako Thor

 

Názory ostatních Geeků (1)

Vojteck VOJ

Zahraniční média

Vojteck 2. 11. 2022 8:29

Zahraniční média mohou tvrdit, že to je kvůli jiným rolím, ale potom co leaknulo vyjádření, že lidi za seriálovým Witcherem ve skutečnosti nemají rádi knižní ani herní předlohu, tak bych řekl, že pravda bude zcela jiná.
Teď už tam nebude nikdo kdo by je aspoň trochu usměrňoval a bude z toho ještě větší guláš než je teď.

Máš něco na srdci?

nahoru