Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Fanoušci PlayStationu se dočkají po Vánocích. DualSense Edge dorazí v lednu

Fanoušci PlayStationu se dočkají po Vánocích. DualSense Edge dorazí v lednu

Události
Sony PS5 Bezdrátový ovladač DualSense Edge_735436679
Sony PS5 Bezdrátový ovladač DualSense Edge
4 950 Kč 5 990 Kč
Sony PS5 DualSense Edge vyměnitelný Stick Modul_1074454481
Sony PS5 DualSense Edge vyměnitelný Stick Modul
495 Kč 599 Kč
Sony PS5 Bezdrátový ovladač DualSense + FIFA 23_1415820377
Sony PS5 Bezdrátový ovladač DualSense + FIFA 23
1 645 Kč 1 990 Kč
autor: Stanislav Holý

Sony doplnilo poslední díly do skládačky. Přizpůsobitelný ovladač DualSense Edge dorazí 26. ledna příštího roku, stát bude 5990 Kč.

DualSense Edge přináší více funkcí i ovládacích prvků, navíc nabízí vyměnitelné komponenty. Své kořeny ale nezapře, designově se velmi podobá standardnímu modelu DualSense. Vespodu však nalezneme další páčky navíc, kterým bude možné nastavit funkce čtverečku trojúhelníku, kolečka či křížku. V praxi tak budete schopni s novým gamepadem reagovat na situace ve hře daleko rychleji, protože místo přehmatávání na symbolech nahoře jednoduše využijete další prst, který doposud sloužil pouze k podpírání ovladače.

Představení gamepadu DualSense Edge

Celý analogový modul bude na rozdíl od klasického modelu DualSense snadno vyměnitelný. Ani když budete pařit dlouhé hodiny každý den, nemusíte se obávat driftingu či podobných neduhů. Kloboučky analogových páček přitom budou také vyměnitelné, v základním balení budou tři různé typy. Díky tmu si budete moci upravit jejich výšku, aby vám při hraní co nejvíce vyhovovaly. Na výběr budou i různé velikosti páček vespodu.

Novinkou jsou také posuvníky, kterými půjde zkrátit dráhu triggeru, čímž docílíte rychlejší reakce. Všem tlačítkům bude možné namapovat jiné funkce, případně je zcela deaktivovat. Vhod může přijít také možnost nastavení mrtvých zón u páček. Konfigurace se přitom budou ukládat do různých profilů, takže v jednotlivých titulech je bude možné snadno přepínat.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Porovnání gamepadů pro PS5

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru