Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Fatality! Filmový Mortal Kombat dostane pokračování

Fatality! Filmový Mortal Kombat dostane pokračování

Události
Papuče Mortal Kombat - Dragon Logo, nazouvací, velikost 42-45 (EU)_970051714
Papuče Mortal Kombat - Dragon Logo, nazouvací, velikost 42-45 (EU)
Produkt není určen k prodeji.
Figurka Funko POP! Mortal Kombat - Cole Young_1493289529
Figurka Funko POP! Mortal Kombat - Cole Young
Produkt není určen k prodeji.
autor: Saša Ševčík

V loňském roce nám filmaři naservírovali novodobé zpracování Mortal Kombatu. A byl to celosvětový úspěch, což dokládají i tržby ve výši 204 milionů dolarů. Nyní se ukázalo, že již započaly práce na dvojce.

Filmová společnost New Line Cinema tedy podle všeho chystá reboot celé filmové série, byť to její zástupci zatím oficiálně nepotvrdili. Podle hollywoodského plátku Deadline ale již práce započali, přičemž scénáristou bude Jeremy Slater. To je mimochodem autor scénářů Fantastické čtyřky či nového superhrdinského seriálu Moon Knight.

Mortal Kombat vydělal loni tvůrcům 204 milionů dolarů

Scénáristé Greg Russo a Dave Callaham se tak na dvojce podle informací magazínu podílet nebudou. A to i přesto, že za úspěchem prvního dílu byla také jejich práce. Žádné další podrobnosti ale bohužel nejsou k dispozici.

Lze nicméně očekávat, že klíčovou roli ve dvojce bude hrát – alespoň podle událostí z jedničky –legendární bojovník Johnny Cage. Právě toho se totiž na konci filmu vydá hrdina Cole Young hledat do Holywoodu. Nouze patrně nebude ani o celou řadu dalších bojovníků Outerworldu, kteří budou toužit po odplatě a souboji.

Už jednička ukázala, že tvůrci dovedou nabídnout autentický zážitek jako ze hry, herci se rozhodně nedrželi zpátky. O pořádnou dávku brutality tedy rozhodně nebude nouze. Nad datem premiéry však zatím visí otazník, s největší pravděpodobností se dvojky dočkáme nejen v kinech, ale také na platformě HBO Max.

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru