Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
FIFA 23 oficiálně: Ženský fotbal a šampionát v Kataru

FIFA 23 oficiálně: Ženský fotbal a šampionát v Kataru

Události
FIFA 23 (Xbox ONE)_1175311924
FIFA 23 (Xbox ONE)
Produkt není určen k prodeji.
FIFA 23 - Legacy Edition (SWITCH)_1747828894
FIFA 23 - Legacy Edition (SWITCH)
Produkt není určen k prodeji.
FIFA 23 (PS5)_1393367274
FIFA 23 (PS5)
Produkt není určen k prodeji.

Vydavatelství Electronic Arts oficiálně představilo očekávaný titul FIFA 23. Podle řady sportovních fanoušků nejlepší fotbalový simulátor bude posledním dílem zavedené série. Co od něj můžete čekat?

Divíte se, proč o FIFA 23 mluvíme jako o posledním dílu série? Letošní FIFA totiž bude ta úplně poslední, jak jsme informovali již v květnu. Herní vydavatelství totiž od příštího roku bude lákat na fotbalový simulátor EA SPORTS FC. Pokud vás tato zpráva minula, rozhodně se k ní vraťte – není to totiž jediná změna, která nás čeká.

Dnes se ale budeme věnovat výhradně novince, která si odbude prodejní premiéru 30. září. Na poměry minulých let toho čerstvě zveřejněný trailer prozrazuje překvapivě hodně. Zapomeňte na nicneříkající trailery, které připomínají nějaký hudební videoklip, FIFA 32 se nám rovnou ukazuje i na hřišti. Díky tomu víme, jak bude vypadat uživatelské rozhraní a že se můžeme těšit na detailně zpracované tváře fotbalových hvězd.

Jedním z největších lákadel má být technologie HyperMotion 2. S tou jsme se setkali sice už v minulém dílu, ten nejnovější se ale pochlubí její vylepšenou verzí. Díky tomu se můžeme těšit na ještě realističtější pohyby.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

FIFA 23

Kdo získá přednostní přístup?

Z traileru je zřejmé, že velkou roli bude hrát nyní ženský fotbal. Je to totiž vůbec poprvé, co se fotbalistka dostala až na přebal. Mimochodem o motion capture se postaraly skutečně ženy, takže byste na virtuálním hřišti měli krásně vidět rozdíly mezi oběma pohlavími. FIFA 23 obsahuje oficiální licenci na ženské mistrovství světa v Austrálii, těšit se ale můžete i na to mužské, které se tentokrát odehraje v prosinci v Kataru.

Pro úplnost dodejme, že FIFA 23 vychází 30. září na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S a prostřednictvím Legacy edice i na Nintendo Switch. Sluší se také dodat, že majitelé ultimátní edice a předplatitelé služby EA Play získají ke hře přístup přednostně již 27. září.

zzz.jpg
zzzzzzzzz.jpg
zzzz.jpg

Na přebalu se objeví poprvé v historii fotbalistka

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru