Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Filmový Justice League se ukazuje v traileru. Snyder Cut bude mít čtyři hodiny

Filmový Justice League se ukazuje v traileru. Snyder Cut bude mít čtyři hodiny

Události
Hrnek DC Comics - Justice League_1140331380
Hrnek DC Comics - Justice League
164 Kč 199 Kč
autor: Petr Kirs

Už příští rok bychom se měli dočkat nového zpracování Justice League, který tentokráte bude kompletně pod taktovkou režiséra Zacka Snydera. Novinka bude mít úctyhodné čtyři hodiny a bude rozdělena na čtyři části.

Pokud alespoň trochu sledujete dění okolo filmových superhrdinů, jistě vám neušlo, že celovečerní snímek Justice League (Liga spravedlnosti) měl premiéru již v roce 2017. Zajímavostí je, že u kormidla se tehdy vystřídali dva velikáni. Původně film režíroval Zack Snyder, ale následně odstoupil a vedení se ujal Joss Whedon, který mimochodem režíroval také Avengers.

Trailer k filmu Justice League – Snyder Cut

 

Oficiálně Snyder odstoupil kvůli „rodinným“ důvodům. Ještě před oficiální premiérou se nicméně v kuloárech šeptalo, že Snyder byl odvolán kvůli sporům z produkcí. Jeho pojetí Justice League prý totiž bylo moc temné a nebylo dostatečně zábavné, přitom právě na zábavu tehdejší produkce sázela.

O rozdílných názorech svědčí i fakt, že Snyder podle vlastních slov finální verzi s dotáčenými scénami Whedona nikdy neviděl. Doba nicméně uzrála a tak si produkce evidentně řekla, že Snyder by mohl populární příběh znovu oživit podle vlastních představ – a vydělat zase pořádný balík peněz. A tak se skutečně před pár měsíci rozhodlo o tom, že bude vytvořen tzv. Snyder Cut.

Nyní se konečně dočkáváme první ukázky a je již patrné, že známí superhrdinové tentokrát budou zabíráni skutečně temnějším okem kamery. V novém zpravování mimochodem nebudou použity žádné Whedonovy dotáčky, půjde čistě u Snyderovu vizi filmu. Větší prostor by měl dostat Superman a daleko důležitější roli bude ve srovnání s kinoverzí bude hrát Darkseid. Celé dílo bude mít mimochodem čtyři hodiny a rozděleno bude kvůli tomu na čtyři díly. Vyjít by měla exkluzivně na HBO Max v příštím roce.

Názory ostatních Geeků (3)

avatar

Ehm...

Wiggle 27. 8. 2020 1:48

https://i.imgur.com/ZN1Yb16.jpg

m.tauchman M.T
m.tauchman 27. 8. 2020 8:38

@Wiggle: :-D

Lucie Vinicka - CZC LUC
Lucie Vinicka - CZC 27. 8. 2020 14:07

@Wiggle: Ehm... děkujeme za upozornění, bohužel se občas zadaří i něco takového 0:) Lucka z CZC.cz

Máš něco na srdci?

nahoru