Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Fitbit Premium nyní k nákupu hodinek zcela zdarma až na 1 rok

Fitbit Premium nyní k nákupu hodinek zcela zdarma až na 1 rok

Produktové tipy
Fitbit inspire 2, Black S pojištěním od Mutumutu dostanete 5 000 Kč zpět - více ZDE + Kuki TV na 2 měsíce zdarma + HBO na jeden měsíc zdarma (v hodnotě 1380 Kč) + Dárek Fitbit Premium na 12 měsíců
Fitbit inspire 2, Black
2 058 Kč 2 490 Kč
Fitbit Sense, Lunar White S pojištěním od Mutumutu dostanete 5 000 Kč zpět - více ZDE + Kuki TV na 2 měsíce zdarma + HBO na jeden měsíc zdarma (v hodnotě 1380 Kč) + Dárek Fitbit Premium na 6 měsíců
Fitbit Sense, Lunar White
6 603 Kč 7 990 Kč
Fitbit Luxe, Platinum/Orchid S pojištěním od Mutumutu dostanete 5 000 Kč zpět - více ZDE + Kuki TV na 2 měsíce zdarma + HBO na jeden měsíc zdarma (v hodnotě 1380 Kč) + Dárek Fitbit Premium na 6 měsíců
Fitbit Luxe, Platinum/Orchid
3 050 Kč 3 690 Kč
autor: Ondřej Koch

Při zakoupení chytrých hodinek či sportovního náramku od společnosti Fitbit nyní jako dárek dostanete prémiové členství na 6 až 12 měsíců zcela zdarma.

Po počátečním nadšení z rozbalení nových chytrých hodinek přichází chvíle, kdy každý zákazník přemýšlí, jak veškerá data ze senzorů smysluplně využít pro svůj prospěch a vytěžit ze smart technologie maximum. Právě v takovém okamžiku přichází na scénu služba Fitbit Premium určená pro majitele chytrých hodinek a sportovních náramků stejnojmenné značky.

Své fitness aktivity samozřejmě můžete měřit pomocí oficiální aplikace Fitbit, která je pro všechny uživatele zdarma. S prémiovým členstvím v ruce se však z dat stávají informace, z čísel trendy a z prostého vyběhnutí do lesa promyšlená aktivita směřující k nastavenému sportovnímu a zdravotnímu cíli. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Co nabízí Fitbit Premium?

Jádrem prémiového členství jsou fitness & workout funkce dovedené k dokonalosti. Předplatitelé mají k dispozici více než 200 rozdílných druhů cvičení, a to včetně videonávodů, jak cvičit správně, zdravě a s chutí. Součástí jsou i oblíbené tréninky BODYPUMP renomované značky Les Mills, které znáte z mnoha českých fitness center. 

Zdravé tělo začíná u zdravé mysli – to je motto, které doprovází prémiové funkce zaměřené na management stresu a tzv. wellbeing či mindfulness. Stres vycházející z pracovního či osobního života se totiž projevuje také na těle, tedy přesně tam, kde jej chytrá zařízení Fitbit dokáží velmi dobře měřit. S Fitbit Premium můžete dlouhodobě hlídat své zdravotní skóre, dostáváte pravidelné informace o své stresové hladině i tipy, jak zařídit, abyste se cítili lépe. 

Důležitým prvkem prémiového členství jsou také detailní analytické informace týkající se spánku. Aplikace v prémiové verzi podrobí dlouhodobá data o vašem spánku detailnímu rozboru a navrhne způsoby, jak se pokusit tzv. spánkové skóre vylepšit a cítit se každé ráno o něco více odpočinutí, například skrze dechová cvičení. Tím však výčet zdravotních funkcí Fitbit Premium nekončí – podle svých potřeb můžete využít pokročilé funkcionality zaměřené například na zdravé stravování či sledování menstruačního cyklu.

Až rok prémiového členství zdarma

Půlroční členství Fitbit Premium nyní rozdáváme zdarma ke každému nákupu chytrých hodinek řady Sense, fitness náramků řady Charge 5 a elegantních crossoverů Fitbit Luxe. Po dobu 12 měsíců se můžete nechat hýčkat prémiovými funkcemi při nákupu hodinek z řady Inspire. Našince určitě potěší i fakt, že aplikace je nyní dostupná kompletně v češtině. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru