Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

fitness

 • Na čištění zubů chytře. S mobilem v ruce

  autor: Karel Dvořák

  Chytré v dnešní době rozhodně nejsou pouze telefony, ale například i kartáčky. Připojit se totiž dají klidně i ke smartphonu. K čemu je to dobré v praxi si ukážeme v řádcích níže.

 • Nové fotomobily Huawei doplní také sluchátka a hodinky

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Huawei tento týden odhalila špičkové telefony P30 a P30 Pro. Premiéru si nicméně odbyly také další dvě zajímavé novinky – bezdrátová sluchátka FreeLace a nové modely chytrých hodinek řady Watch GT.

 • Fenomén zvaný nositelná elektronika. Chytré hodinky a fitness náramky v hlavní roli

  autor: Karel Dvořák

  Nositelná elektronika je bezesporu fenoménem dnešní doby. A není se čemu divit, tato miniaturní elektronická zařízení toho umí opravdu hodně. Dnes se zaměříme na dvě nejpopulárnější kategorie – chytré hodinky a fitness náramky.

 • Horečky pod kontrolou. S chytrým teploměrem

  autor: Karel Dvořák

  Kdo se někdy musel starat o malé děti, moc dobře ví, jak dokáže potrápit byť jen obyčejná horečka. Právě v takových chvílích přichází na řadu chytré teploměry, se kterými nemusíte zbytečně své ratolesti trápit se studeným měřákem v podpaždí. Inteligentní modely samozřejmě využijí také dospělí.

 • Inteligentní pomocníci pro cukrovkáře a astmatiky

  autor: Saša Ševčík

  Astmatici a cukrovkáři potřebují speciální péči, a také speciální přístroje pro sledování svého stavu. Řeč je o speciálních glukometrech a oxymetrech. Také tito pomocníci mohou být inteligentní a usnadnit každodenní starosti.

 • Chytré mohou být i tlakoměry. Připojí se na WiFi

  autor: Karel Dvořák

  Tlakoměry jsou v řadě domácností již běžnou výbavou lékárniček. Jednotlivé modely se ale od sebe diametrálně liší. Zatímco základní modely zvládnou jen monitorování krevního tlaku, pokročilejší modely se dovedou klidně i připojit k WiFi. K čemu je to dobré, si ukážeme v řádcích níže.

 • Chytří pomocníci pomohou i v kuchyni

  autor: Stanislav Holý

  Chytré telefony a tablety mohou být v kuchyni nedocenitelnými pomocníky. Ukrývá se v nich kompletní sbírka receptů, hlídají správný čas pečení a mnoho dalšího. Stejně tak užitečné v dnešní době nicméně mohou být také chytré váhy, rychlovarné konvice nebo dokonce i rýžovary.

 • Chytré mohou být i láhve a hrnky

  autor: Petr Kirs

  Chytré v dnešní době nemusí být pouze telefony a hodinky, ale klidně i láhve a hrnky. Vypadají sice jako obyčejné kusy nádobí, ale ve skutečnosti jsou prošpikované elektronikou. K čemu je to dobré v praxi? To si ukážeme v dnešním článku.

 • Hubneme s chytrou váhou

  autor: Petr Kirs

  Chcete se dostat pořádně do formy a alespoň něco málo zhubnout? Bez pohybu to nepůjde. Vyrovnat se s nadměrnými kilogramy a mít kompletní přehled o svém aktuálním stavu i dosažených cílech pomohou chytré váhy.

 • Recenze: Honor Band 4 – levný, ale šikovný

  Netrpělivě očekáván je příchod fitness náramku Band 4 od společnosti Honor. Novinka má totiž hned několik zajímavých předností, díky které by měla utéct konkurenci. My jsme již přístroj důkladně otestovali.

Nahoru