Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Fortnite se dočkal třetí kapitoly. Co je nového?

Fortnite se dočkal třetí kapitoly. Co je nového?

Události
Deka Fortnite - Dance Moves_1871325735
Deka Fortnite - Dance Moves
Produkt není určen k prodeji.
Klíčenka Fortnite - Tricera Ops_402873767
Klíčenka Fortnite - Tricera Ops
Produkt není určen k prodeji.
Tričko Fortnite - Battle Royale (L)_318234037
Tričko Fortnite - Battle Royale (L)
Produkt není určen k prodeji.
Kniha Fortnite - 100% neoficiální základní průvodce_504931987
Kniha Fortnite - 100% neoficiální základní průvodce
245 Kč 269 Kč

Po více než dvou letech od uvedení druhé kapitoly jsme se nyní dočkali ve Fortnitu nové – třetí. Jak zběhlejší čtenáři již tuší, jde o daleko větší změnu, než je pouhé vydání nové sezóny.

Fortnite: Chapter 3 toho přináší opravdu hodně, kromě nových postav hlavně i novou mapu. Abychom pochopili celou dějovou linku, musíme se vrátit na konec dvojky. Zde hrál prim Zero Point – zdroj energie ukrytý v ostrově, který je mocný jako samotný Velký třesk. Však se ho také snažila zmocnit i kosmická entita Galactus.

Na konci dvojky útok vedou mimozemšťané v čele s Cube Queen. Během velkého finále se tak hráči snažili odrazit celou invazi, což se ale úplně nepovedlo. Kostka byla odpálena a Cube Queen měla nakročeno k tomu získat Zero Point.

Právě zde ale zakročila nová mocná postava – Foundation. Charismatický silák, kterého ztvárnil Dwayne „Skála“ Johnson, společně s Jonesym otočili celý ostrov vzhůru nohama, čímž nad Cube Queen definitivně zvítězili.

A tak se hráči setkávají s novou mapou, která až náramně připomíná tu z první kapitoly. Je ale daleko větší, detailnější a v některých lokalitách i pozměněná. Nové je například sídlo organizace Sedm ve východní části mapy.

Hned v prvním Battle Passu se hráči mohou těšit na obleček Spider-Mana, a to včetně jeho slavného emote. Získat je možné také jeho rukavice, díky čemuž se hráči budou moci přesouvat po pavučinách stejně ladně jako Spider-Man.

Nouze nebude ani o nové zbraně, změnou prošly SMG i útočné pušky. Zajímavé jsou i nové léčebné předměty – inhalátor se 150 životy rozhodně není k zahození. S novou mapou se ale objevily i některé chyby, léčit se v ohništi tak nyní není možné. Lze ale předpokládat, že s opravou tvůrci nebudou otálet.  

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru