Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

fortnite

 • Swarovski se nechal zlákat světem Fortnitu. Tady je výsledek!

  autor: Saša Ševčík

  Během nadcházejícího víkendu budeme svědky souboje titánů, ti nejlepší hráči Fortnitu změří síly na FNCS Invitational 2022. A tady začíná i příběh šperkařského gigantu Swarovski a úžasně vyhlížející trofeje pro vítěze.

 • Fortnite se vrací na iPhony a iPady. Díky Xboxu

  autor: Stanislav Holý

  Pravidelným čtenářům jistě neunikla informace o tom, jak se rozkmotřily společnosti Apple a Epic Games kvůli poplatkům ve Fortnitu. Rukavici do ringu vhodil nakonec Microsoft se svým Xboxem.

 • Hráči Fortnitu vybrali na Ukrajinu víc peněz než Česká republika

  autor: Saša Ševčík

  Když se semknou hráči, dějí se věci. Studio Epic Games vyhlásilo už minulý měsíc sbírku na Ukrajinu, stačily dva týdny, aby hráči dali dohromady 144 milionů dolarů – více než 3,2 miliardy korun.

 • Fortnite dostal stejnou vychytávku jako Farming Simulator 22

  autor: Karel Dvořák

  Vývojáři z Epic Games vydali tento týden první hotfix letošního roku pro populární Fortnite. Díky tomu si můžeme v jednom z nejúspěšnějších Battle Royale  titulů současnosti užít stejnou vychytávku jako ve Farming Simulatoru 22.

 • Fortnite se dočkal třetí kapitoly. Co je nového?

  autor: Karel Dvořák

  Po více než dvou letech od uvedení druhé kapitoly jsme se nyní dočkali ve Fortnitu nové – třetí. Jak zběhlejší čtenáři již tuší, jde o daleko větší změnu, než je pouhé vydání nové sezóny.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Čtyři písmena stačí, Facebook odhalil nové jméno

  autor: Saša Ševčík

  Nebyly to fámy. Spekulace z minulého týdne se skutečně potvrdily a šéf Facebooku Mark Zuckerberg odhalil dnes večer nové jméno své společnosti. Má jen čtyři písmena a Zuckerberg věří, že bude daleko lépe odrážet budoucnost jedné z nejhodnotnějších firem na světě.

 • Zuckerberg chce přejmenovat Facebook

  autor: Saša Ševčík

  Facebook patrně dostane nové jméno. Přesně o to totiž podle serveru The Verge usiluje jeho šéf Mark Zuckerberg. Chce totiž jasně ukázat, jakým směrem se nyní podnik chystá vydat.

 • Esport a Monopoly? Jde to…

  autor: Stanislav Holý

  Slavná hra Monopoly existuje v celé řadě nejrůznějších edic. Vůbec poprvé se ale setkáváme s verzí, která byla vytvořena speciálně pro milovníky esportu. Už jen kvůli těm figurkám stojí novinka za hřích…

 • Epic vytahuje špinavé prádlo v soudní síni a PS5 drtí konkurenci! | GPTV News #45

  autor: Jaromír Möwald

  Nenechte si ujít pravidelný souhrn největších a nejzajímavějších novinek z herního světa. GPTV News jsou pořad pro všechny Geeky, co chtějí mít přehled o počítačových a konzolových hrách.

 • Tvůrci Fortnitu uspěli. Google sníží poplatky ve svém obchodě

  autor: Stanislav Holý

  Je to malý krok pro Epic Games, ale velký skok pro drtivou většinu vývojářů. Po vleklém sporu s tvůrci Fortnitu se rozhodla společnost Google snížit své poplatky, které účtuje vývojářům v rámci obchodu Play. Stane se tak již od letošního července.

nahoru