Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

fotoaparát

 • Ricoh WG-80 je fotoaparát do nepohody

  Čas letních radovánek se nezadržitelně blíží. Nejen pro zachycení extrémních zážitků si společnost Ricoh připravila nový fotoaparát WG-80, který se chlubí zvýšenou odolností proti vodě, prachu, chladu a otřesům.

 • 48Mpx fotoaparát v hlavní roli. DJI ukázalo nový dron

  Několik posledních týdnů se spekulovalo o tom, že společnost DJI se chytá uvést na trh nový dron. A nyní skutečně model Mavic Air 2 spatřil světlo světa, láká nás především na 48MPx fotoaparát.

 • Recenze: Canon EOS 90D – střední třída v plné zbroji

  Před letošními Vánocemi se společnost Canon snaží zaujmout novou digitální zrcadlovkou EOS 90D. Jde o model střední třídy, který má šanci zaujmout nabízenými funkcemi a vlastnostmi i náročnější uživatele. Ale pěkně popořadě…

 • Recenze: Olympus E-M10 Mark III – ideální parťák nejen na cesty

  Olympus E-M10 Mark III je oceňován fotografy napříč generacemi. Vyzdvihována je zpravidla jeho obrazová kvalita, ikonický design a v neposlední řadě také množství nabízených funkcí. Právě proto jsme se tento kompakt s výměnnými objektivy rozhodli důkladně otestovat.  

 • Recenze: Sony Cybershot DSC-RX10M4 – pekelně rychlý ultrazoom

  Je malý, pekelně rychlý, nabízí díky použitému objektivu velice slušnou kresbu a zároveň i extrémně velký dosah. Řeč je o novém ultrazoomu Cybershot DSC-RX10M4 od společnosti Sony, který je v praxi až neskutečně univerzální.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Kodak EasyShare Z8612IS: Ultra-zoom za tři tisíce

  Cítíte, že vám k vašemu focení nestačí pouhé standardní 3 násobné zvětšení, ale nechcete investovat desetitisíce? Potom by právě Kodak EasyShare Z8612IS mohl být to pravé pro vás. Pojďme se na něj podívat trochu blíže.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru