Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

fotomobil

 • Recenze: Xiaomi Redmi Note 8 Pro – žádné zbytečné kompromisy

  autor: Stanislav Holý

  Smartphony ze střední třídy zpravidla mívají celou řadu kompromisů, které ospravedlňuje tak maximálně příznivější cenovka. Redmi Note 8 Pro od společnosti Xiaomi se však snaží toto zažité klišé překonat – tento konkrétní model totiž nabízí vše, co budou běžní uživatelé skutečně potřebovat.

 • 108 megapixelů a pět objektivů. Xiaomi má nový fotomobil

  autor: Karel Dvořák

  Před Vánocemi se bude společnost Xiaomi snažit uspět se špičkovým fotomobilem Mi Note 10, který se chlubí hned pěti objektivy, a dokonce jedním 108megapixelovým snímačem. Co od této novinky můžeme čekat?

 • Jaká je budoucnost smartphonů? Displej bude na všech stranách

  autor: Petr Kirs

  Řada výrobců v posledních měsících koketuje s chytrými telefony, které se chlubí skládací konstrukcí a ohebnými displeji. Společnost Xiaomi se však rozhodla vydat úplně jinou cestou, u modelu Mi Mix Alpha totiž obrazovka přetéká prakticky na všechny strany.

 • IFA 2019: Smartphone Sony Xperia 5 míří mezi elitu

  autor: Stanislav Holý

  Na veletrhu IFA hrají prim především počítače a spotřební elektronika, stranou nicméně nezůstávají ani chytré telefony. Společnost Sony se například pochlubila špičkovým modelem Xperia 5, který bude srovnávat síly s těmi nejlepšími přístroji na trhu.

 • Příjemné osvěžení střední třídy. Galaxy A30s potěší vzhledem i kamerami

  autor: Stanislav Holý

  Krátce před startem největšího evropského veletrhu se spotřební a výpočetní technikou v německém Berlíně IFA 2019 se společnost Samsung pochlubila novým chytrým telefonem Galaxy A30s. Ten přináší do střední třídy velký Super AMOLED displej, líbivý vzhled a schopné kamery.

 • Recenze: Honor 20 Pro – zabiják vlajkových lodí

  autor: Petr Kirs

  Společnost Honor před nedávnem představila novou vlajkovou loď na poli chytrých telefonů. Ta po všech stránkách dospěla, zároveň vzbudila pozornost svou velmi příznivou cenou, kterou konkurenční vlajkové lodi mohou jen těžko konkurovat. Jaký je Honor 20 Pro v praxi?

 • Recenze: Samsung Galaxy Note10+ – vybroušený diamant

  autor: Saša Ševčík

  Špičkový výkon, zakřivený displej, prémiové audio a pokročilý fotoaparát. Galaxy Note10+ od společnosti Samsung představuje aktuálně to nejlepší, co jihokorejský elektronický gigant nabízí. Pojďme se tedy na tuto čerstvou novinku podívat trochu detailněji.

 • Bezrámečkový displej a fotoaparát se zoomem. HTC se pochlubilo novým mobilem

  autor: Petr Kirs

  Společnost HTC oživila svou modelovou řadu Wildfire, v rámci níž bude nabízet novinku zvanou Wildfire X. Zapomeňte ale na špičkové parametry a oslnivý výkon, novinka bude lákat především příznivou cenou. Přesto nabídne bezrámečkový displej a trojitý fotoaparát se zoomem.

 • Otočný fotoaparát v hlavní roli. Galaxy A80 je v prodeji

  autor: Karel Dvořák

  Měsíce čekání jsou u konce, společnost Samsung uvedla do prodeje očekávaný smartphone Galaxy A80. Ten podobně jako další áčka cílí především na mladou generaci mobilních uživatelů, zaujme unikátní konstrukcí s otočným fotoaparátem.

 • Čekání na nového krále. Samsung Galaxy Note10 se ukáže v srpnu

  autor: Karel Dvořák

  Společnost Samsung oficiálně potvrdila to, o čem se v kuloárech spekulovalo již delší dobu – letos v srpnu se dočkáme očekávaného nástupce modelu Galaxy Note9, který je v podstatě kanceláří sbalenou na cesty. A novinka má v tomto trendu pokračovat.

nahoru