Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

fotomobil

 • Recenze: Sony Xperia 10 II – šikovný všeuměl

  autor: Saša Ševčík

  Kvalitní OLED displej, zvýšená odolnost proti vodě a prachu či trojitý hlavní fotoaparát. To jsou jen některá lákadla nového smartphonu Xperia 10 II od společnosti Sony. Jak ale obstojí v reálných podmínkách? To zjistíme společně v dnešní recenzi.

 • Nejlepší fotomobil se dočká vylepšené verze

  autor: Karel Dvořák

  Žebříčku nejlepších fotomobilů na světě kraluje v letošním roce Huawei P40 Pro, což je aktuální vlajková loď stejnojmenného výrobce. Na pultech obchodů by se však v nadcházejících týdnech měla objevit vylepšená verze, která bude ještě lepší.

 • Král smartphonů od Sony zamíří do prodeje v červnu

  autor: Karel Dvořák

  Na letošním veletrhu MWC ve španělské Barceloně ukázala společnost Sony nového krále své mobilní nabídky. Nikdo ale ještě tehdy nevěděl, kdy a za jakou cenu se model Xperia 1 II objeví na pultech obchodů. Nyní jsou však již všechny karty vyloženy.

 • Žebříček nejvýkonnějších mobilů ovládlo Xiaomi Mi 10 Pro

  autor: Petr Kirs

  Aktuálním králem mezi chytrými telefony s operačním systémem Android je Xiaomi Mi 10 Pro, alespoň tedy co se výkonu týče. V benchmarkové utilitě AnTuTu se mu podařilo získat nejlepší skóre, porazil vlajkové lodi od společností Samsung i OnePlus.

 • Nejlepší fotomobily roku 2020

  autor: Petr Kirs

  Fotoaparáty v chytrých telefonech jsou rok od roku důležitější, však je také většina z nás používá jako náhradu za běžné kompakty. V tomto speciálu naleznete pravidelně aktualizovaný přehled těch nejlepších fotomobilů na trhu.

 • Trojlístek nových mobilů. Honor láká na výkon i fotoaparáty

  autor: Karel Dvořák

  Hned ve třech různých provedeních přijde na trh špičkový smartphone Honor 30. Prakticky všechna provedení přitom budou lákat na solidní výkon i špičkové fotoaparáty. Vrcholné provedení Honor 30 Pro+ totiž bude jedním z nejlepších fotomobilů na světě.

 • Test: Jak fotí Huawei P40 Pro?

  Huawei P40 Pro je vychvalován až do nebes pro kvalitu svých fotoaparátů. Podle serveru DxOMark jde dokonce v současnosti se skóre 128 bodů o nejlepší fotomobil na trhu. Právě proto jsme se rozhodli vyzkoušet, co novinka skutečně umí v praxi.

 • Všechna tajemství okolo Xiaomi Mi 10 odhalena. Kdy bude a za kolik?

  autor: Petr Kirs

  Předprodeje chytrých telefonů Xiaomi Mi 10 a Mi 10 Pro odstartují 15. dubna, fyzicky skladem pak prodejci přístroje budou mít 30. dubna. Výrobce také prozradil, jaké budou oficiální ceny pro tuzemský trh.

 • Další milník bude pokořen, chystá se mobil se 192MPx fotoaparátem

  Výrobci se v poslední době předhánějí, kdo nabídne chytrý telefon s lepším fotoaparátem. Už příští měsíc by měl být přitom pokořen další milník, bude odhalen první smartphone se 192MPx čipem. Naznačují to specifikace čipsetu Snapdragon 765G.

 • Rodina je kompletní. Huawei odhalil nové vlajkové lodi

  autor: Karel Dvořák

  Společnost Huawei dnes představila dva špičkové smartphony – modely P40 a P40 Pro. Ty představují to nejlepší v nabídce čínského výrobce a koneckonců i napříč celým trhem. Zaujmout se snaží především špičkovými fotoaparáty.

nahoru