Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

gamescom

 • Hry a samé hry! Odstartoval Gamescom 2020 - přinášíme přehled všech důležitých oznámení

  autor: Adam Plechatý

  Doom Eternal, Dragon Age 4, Dirt 5, Crash Bandicoot 4, Ratchet and Clank, Star Wars Squadrons a samozřejmě i zbrusu nový trailer na očekávaný remake Mafie. Tyto a další zajímavosti shrnujeme ze včerejšího otvíráku letošního ročníku výstavy Gamescom.

 • Popularita Minecraftu stále neutichá, každý měsíc ho hraje 112 milionů lidí

  autor: Petr Kirs

  Letos uplynulo deset let od chvíle, kdy byl světu poprvé představen Minecraft. Dnes již legendární titul přitom baví hráče i po tak dlouhé době, každý měsíc jej hraje podle statistik Microsoftu na 112 milionů lidí.

 • GC 2019: John Wick bude mít hru!

  autor: Adam Plechatý

  Keanu Reeves se mezi hráči těší popularitě nejen kvůli tomu, že je dechberoucí. Kromě Cyberpunku 2077 bude účinkovat i v další hře. Jaké? Prozradíme! Stratégům udělá radost westernovka Desperados 3 a nová hra od manželů Romerových.

 • GC 2019: Hrajte Modern Warfare již dnes

  autor: Adam Plechatý

  Alfa verze Call of Duty: Modern Warfare je hratelná pro všechny uživatele PS4. Ghost Recon Breakpoint bude mít robustní multiplayer hned po vydání. A vampírské RPG Bloodlines 2 se představuje na novém videu. Podrobnosti v článku!

 • GC 2019: Borderlands 3 bude šílená jízda. A nebude to konec série

  autor: Petr Kirs

  Už příští měsíc konečně vyjde dlouho očekávaný třetí díl šíleného post-apokalyptického akčního RPG Borderlands. Právě o něm se tvůrci rozpovídali na Gamescomu trochu více. Už nyní je jasné, že trojka nebude koncem celé série.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • GC 2019: Civilizace má nového vyzyvatele

  autor: Adam Plechatý

  Známe nového kandidáta na pokořitele prastaré série Civilization. Jmenuje se prozaicky Humankind a je to historická 4X strategie od tvůrců Endless Legend. A co dál? Na Gamescomu se toho letos děje mnoho. Tak neváhejte a čtěte!

 • GC 2019: Cyberpunk 2077 i Gears 5 se chlubí novými záběry

  autor: Adam Plechatý

  Cyberpunk 2077 bude podporovat RTX technologii od Nvidie a zahrajeme si ji také na platformě Google Stadia. Gears 5 se představila skvělým trailerem na očekávanou příběhovou kampaň a Disintegration je novinka od tvůrce Halo. Druhý den Gamescom 2019 je tu. Čtěte.

 • GC 2019: Zrodil se nový hit? První ochutnávka z Avengers vypadá skvěle

  autor: Karel Dvořák

  Téměř dvacetiminutovou ochutnávku z nového titulu Marvel‘s Avengers si pro nás připravili tvůrci ze studia Square Enix v rámci veletrhu Gamescom. Odhaluje některé hlavní postavy i hratelnost, a podle všeho se máme opravdu na co těšit.

 • GC 2019: Tři herní pecky, které stojí za pozornost

  autor: Adam Plechatý

  První den herní výstavy Gamescom je za námi, a zatímco Jarda běhá po výstavišti a sbírá pro vás exkluzivní pikantérie přímo z místa dění, my pro vás na GEEK magazínu sestavili trojici titulů, které stojí za vaši pozornost. Jaké to jsou?

 • GC 2019: Minecraft ve 4K nebude, věrnou grafiku ale dostane

  autor: Stanislav Holý

  Na největším evropském herním veletrhu Gamescom 2019, který aktuálně probíhá v německém Kolíně nad Rýnem, nemohl chybět ani legendární Minecraft. Tvůrci si přivezli pro fanoušky dobré i špatné zprávy. Tak pěkně popořadě…

nahoru