Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

gaming

 • Kdo se vleče, neuteče! Bulánci znovu ožijí, hráči poslali přes dva miliony

  autor: Petr Kirs

  Pod náporem nejnovějších AAA titulů možná už někteří hráči zapomněli na dobu, kdy se proháněli se soupeři v uzavřených arénách s bokovnicí v ruce a stříleli na všechny polštáře okolo sebe. Legendární Bulánci by ale crowdfundingové kampani měli znovu ožít.

 • Rambo míří do Call of Duty: Warzone

  autor: Saša Ševčík

  Jeden z nejznámějších akčních hrdinů zavítá už příští týden do titulu Call of Duty: Warzone. Tvůrci ze studia Activision totiž poodhalili, že se můžeme těšit na Ramba.

 • TOP 10 nejlepších aplikací do mobilu

  autor: Miroslav Václavík

  Pořídili jste si nový telefon a nevíte, co nainstalovat jako první? Nebo prostě jen hledáte inspirace na užitečné aplikace do mobilu? Připravili jsme si pro vás seznam deseti zástupců, kteří na vašem smartphonu prostě nesmí chybět. Všech TOP 10 aplikací naleznete jak pro Android, tak pro iOS, a jsou dostupné zdarma.

 • Věhlas českých herních studií roste, majitelé TikToku kupují podíl v brněnské firmě

  autor: Petr Kirs

  Do Brna se vydala na nákupy společnost ByteDance, která stojí za populární sociální sítí TikTok. Čínský technologický gigant kupuje minoritní podíl v herním studiu Madfinger Games. Celý obchod má hodnotu několik desítek milionů korun.

 • Epic vytahuje špinavé prádlo v soudní síni a PS5 drtí konkurenci! | GPTV News #45

  Nenechte si ujít pravidelný souhrn největších a nejzajímavějších novinek z herního světa. GPTV News jsou pořad pro všechny Geeky, co chtějí mít přehled o počítačových a konzolových hrách.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Jak by měly vypadat ideální ruce hráče?

  autor: Lenka Chmátalová

  Už ve škole nás učili, že člověk se vyvinul z opice. I když dnešní lidé nevypadají o moc jinak než před tisícem let, evoluce stále pokračuje. Server SlotsWise se přitom zaobíral myšlenkou, jak by jednou mohli vypadat hráči, nebo přesněji jejich ruce.

 • Xboxu se daří skvěle, herní divize Microsoftu meziročně narostla o 50 %

  autor: Miroslav Václavík

  Microsoft informoval o svých výsledcích a manažeři z herní divize se mohou plácat po ramenou. Příjmy ve výši 3,53 miliard dolarů (přibližně 75 miliard korun) za uplynulý kvartál mluví jasně, při meziročním srovnání narostla divize o polovinu. To vše navzdory nedostatku dodávek konzolí Xbox Series X|S.

 • Apex Legends míří na mobily

  autor: Stanislav Holý

  Spekulovalo se o tom již delší dobu, nicméně nyní to tvůrci konečně oficiálně potvrdili. Jeden z nejpopulárnějších battle royale titulů současnosti – Apex Legends – zamíří na mobilní zařízení. Na co se můžeme těšit?

 • Studio CD Projekt Red přišlo kvůli Cyberpunku 2077 o stovky milionů

  autor: Stanislav Holý

  Po vlně kritiky na účet Cyberpunku 2077 se poprvé dozvídáme, jaký účet studiu CD Projekt Red hráči vystavili, když chtěli vrátit peníze za pořízení hry. Této nabídky totiž využily statisíce lidí, a tak nepřekvapí, že šlo o stovky milionů korun.

 • Herní náčiní pro milovníky League of Legends. Testujeme novinky od Logitechu

  autor: Saša Ševčík

  V Česku se zabydlelo nové herní náčiní od společnosti Logitech, které cílí na hráče. Hned šest gamingových novinek láká na design inspirovaný populární virtuální dívčí hudební skupinou K/DA, kterou tvoří šampionky z alternativního vesmíru hry League of Legends. Dnes si jednotlivé novinky představíme blíže.

nahoru